نتایج جستجو برای عبارت :

مرور ده چهره ویژه لیگ هجدهم/ بخش نهم- نیمه گمشده امیر مرور ده چهره ویژه لیگ هجدهم/ بخش نهم- نیمه گمشده امیر

چهره‌های لیگ برتر در فصلی که گذشت چه کسانی بودند؟ هر روز داستان یکی از آنها را مرور می‌کنیم.
بروس‌لی در یکی از جملات معروفش گفته است:
«من از کسی نمی ترسم که ده‌هزار ضربه را یک بار تمرین کرده است، از کسی می
ترسم که یک ضربه را ده‌هزار مرتبه تمرین کرده باشد.» به همین دلیل است که
مدافعان و دروازه‌بانان لیگ برتر حسابی از کی‌روش استنلی می‌ترسیدند.
بازیکنی که شاید فقط یک مهارت داشت و فوتبال را که بازی با پاست بیشتر با
سر بازی می‌کرد اما همان ی
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
من گمشده‌ای دارم، درون خود، بیرون خود، در پهنای این جهان، من گمشده‌ای دارم که می‌جویم و نمی‌یابمش.
در میان جناق سینه‌ام و در میان دشت‌ها کوه‌ها کسی یا چیزی را می‌جویم. کسی یا چیزی که نیست.
درد بریدگی انگشتم را فشار می‌دهم آسوده‌تر از درد گمشدگی‌ست، لحظه‌ای آرام می‌یابم. دردش خسته‌ام می‌کند، دست می‌کشم و باز از نو آغاز می‌شود.... من گمشده‌ای دارم.... کجا بیابمت... در عرصه‌ی جهان خاکی و افلاکی هیچ چیز اغنایم نمی‌کند و من بدنبال آن یگان
تو از منی و از نوشته های من بلند شده ایسال ها پیشخوابِ تو را دیدم.خوابی که هیچ تصویر چهره ای نداشتو فکر می کردم او همان گمشده ی من استنیمه ی پنهانِ من‌‌‌...وقتی قلبم شیرین می شودو پروانه در عمق آن می رقصند،احساس می کنم گمشده ام راپیدا کرده امو آن غریبه ای که توی خواب های پولکی امنگاهی گرم داشت،تو بودی!فراموش مکن؛فراموشت نخواهم کرد!با تمام وجود آن را درک کنو هر از گاهی اگر وقتی پیش آمدبه نوشته هایم بیندیشو آن ها را زیر لب زمزمه کن.که از دلم بلن
دانلود قسمت هجدهم 18 سریال دل نسخه قاچاق به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود سریال دل قسمت هجدهم نسخه قاچاق پخش شده 27 فروردین 99 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود قسمت 18 هجدهم سریال نمایش خانگی ایرانی دل نسخه قاچاق جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها نسخه قاچاق

ادامه مطلب
سلام ماهِ قشنگم :)
از روز هجدهم برایت می نویسم، چقدر زود داری تمام میشوی! از همین الان مطمعنم که حسابی دلتنگت میشوم :)
کاش روزها کمی کش می آمدند، سحر ها طولانی تر می شدند، لحظه افطار ماندگار میشد، کاش میشد تو را دوباره و دوباره زندگی کرد... 
ماهِ من... ماهِ قشنگم! دلم برایت خیلی تنگ میشود. 
shirazart.blog.ir 
ملاط گچ : ۱-( واژه ی اختصاصی " مخلوط گچ " - composition  plaster).اصطلاحی عام برای انواع مخلوط گچ که در اواخر سده ی هجدهم به عنوان جانشینی برای اندود گچ و آهک در انگلستان ابداع شد .این ماده ضد آتش بود ، ترک نمی خورد ، زودتر خشک می شود و لذا بلافاصله می شد بر روی آن نقاشی کرد .۲- مخلوطی از سفید کننده ، صمغ و چسب رنگ که در سده ی هجدهم ابداع و عمدتاً برای قالبگیری تزئینات مبلمان به کار گرفته شد .۳- ملاط سیمان - آهک که در ساختمان سازی به کار می رود .
خانم هیوا و اقای نیمه گمشده خسته و مونده از یه جراحی ناموفق چند ساعتی بیرون میان.سکوت محض. ناراحتی و گشنگی و درد پا و گردن وجود جفتشون رو فرا گرفته. اسکراب خونی شون رو در میارن و توی سکوت نیمه شب بخش جراحی توی راهروی دراز راه می رن. دمپایی های پلاستیکی اتاق عملشون هم روی کاشی خیس بخش سرجری شلپ شلپ می کنه.دم آسانسور می رسن.آقای نیمه گمشده به خانم هیوا میگه پایین می بینمت. خانم هیوا میره رختکن و وقتی روی کاناپه ی وسط رختکن میشینه به عمق درد توی بدن
در این نوع مرور مطالب مهم را در حین خواندن کتاب یا جزوه 
علامت میزنیم و در زمان مرور همین نکات علامت زده را میخوانیم.
به نظر می آید این روش مرور،زمان زیادی را صرف خواهد کرد
 چون باز هم باید کتاب یا جزوه را بخوانید.
مرور با تست:
در این روش همراه با تست زدن درس ها را مرور میکنیم.
تست های هر مبحث را بصورت رندمی در بازه زمانی مختلف مرور پاسخ میدهیم تا مبحث برایمان بازیابی شود.
مرور از روی خلاصه نویسی:
این روش برای مطالعه مناسب و سریع ترین شکل مرور ا

قلبم را لمس کنتا که خودت حس کنیتمامش از عشق تو پر شده
‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘
حواست هست با تو خوشحال ترینحالت عاشق شدنم
‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘
تا ابد بہ اندازه ڪافی زیاد نیستبرای با “تـو” بودن ….
‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘‘
زندگی جاری است
در باور باد،در زمزم رود
پشت گریه ی سنگ
پای آن شاخه ی چوبی نگاه!
زندگی نم نم باران در روز،نم نم باران در شب
زندگی شوق دو چندان دارد
زندگی باور یک اشک در چهره ی من
زندگی خاطر یک گمشده در ساز آکاردئون
زندگی گاه به گاه تنهایی
زندگی شوق به پرواز پرستو هاست...
شاعر : عینک
زندگی جاری است
در باور باد،در زمزم رود
پشت گریه ی سنگ
پای آن شاخه ی چوبی نگاه!
زندگی نم نم باران در روز،نم نم باران در شب
زندگی شوق دو چندان دارد
زندگی باور یک اشک در چهره ی من
زندگی خاطر یک گمشده در ساز آکاردئون
زندگی گاه به گاه تنهایی
زندگی شوق به پرواز پرستو هاست...
شاعر : عیسی کیانی
دانلود رایگان قسمت هجدهم سریال کرگدن
قسمت هجدهم سریال کرگدن 18 به کارگردانی کیارش اسدى زاده
کارگردان: کیارش اسدی زاده | ژانر: اجتماعی، هیجان انگیز، خانوادگی | تاریخ انتشار: 24 اسفند ماه 1398
تعداد قسمت ها: 26 قسمت | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: صادق یارى
خلاصه داستان: پنج جوان به واسطه مهارت هایشان وارد چالش کرگدن میشوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، غافل از اینکه چالش کرگدن از طرف یک مافیای ب
دانلود رایگان قسمت هجدهم سریال دل
قسمت هجدهم سریال دل ۱۸ به کارگردانی منوچهر هادی
کارگردان: منوچهر هادی | ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 27 فروردین ماه 1399
تعداد قسمت ها: 28 اپیزود (دو فصل 14 قسمتی) | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت
فرمت: MP4 | کیفیت: WEB-DL | محصول ایران | تهیه کننده: جواد فرحانی
خلاصه داستان: قصه دو خانواده و دختر و پسری است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند، اما مشکلاتی پیش می‌آید که موجب فاصله افتادن بین آنها می‌
عشق
رفتارِ خوبی با یک دوست نیست؛ 
آن را برایت آرزو نمیکنم، 
نمی‌خواهم در روزهای بارانی 
چشم‌هایت را گمشده ببینم؛ 
گمشده در‌ جیبِ بی انتهای آنهایی که هیچ چیز را به یاد نمی‌آورند! 
عشق
رفتار خوبی با یک دوست نیست؛
آن را برایت آرزو نمی‌کنم‌‌ 
نمی‌خواهم عاقبتت این باشد...! 
ریچارد براتیگان
سالها رفت و هنوز
یک نفر نیست بپرسد از من
که تو از پنجره عشق چه ها می خواهی
صبح تا نیمه ی شب منتظری
همه جا می نگری
گاه با ماه سخن می گویی
گاه با رهگذران
خبر گمشده ای می جویی
راستی گمشده ات کیست؟کجاست؟
صدفی در دریا است؟
نوری از روزنه فرداهاست؟
یا خدایی است که از روز ازل پنهان است؟
بارها آمد و رفت
بارها انسان شد
وبشر هیچ ندانست که بود
خود اوهم به یقین آگه نیست
چون نمی داند کیست
چون ندانست کجاست چون ندارد خبر از خود که خداست …
قیصر امین پور
دانلود فیلم بهشت گمشده با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی بهشت گمشده با کیفیت عالی 
لینک دانلود (رمز) قرار گرفت

دانلود فیلم بهشت گمشده
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : بهشت گمشده
 گروه فیلم: اجتماعی
محصول سال : 1397
محصول کشور : ایران
تهیه کننده : محمدصادق آذین
نویسندگان : حمید رضا سلیمی و حمید سلیمیان
کارگردان : حمید سلیمیان
بازیگران : فرامرز قریبیان, افسانه پاکرو, متین ستوده, هادی قمیشی, نیره فراهانی, رویا شریف, افشین هاشمی, ک

دانلود فیلم بهشت گمشده
مشخصات فیلم
بازیگران : فرامرز قریبیان, افسانه پاکرو, متین ستوده, هادی قمیشی, نیره فراهانی, رویا شریف, افشین هاشمی, ک

دانلود فیلم بهشت گمشده
مشخصات فیلم
*آرمان میگفت(پیدا کردن نیمه گمشده مثل بازی با خمیر می مونه.وقتی میگردی دنبال نیمه گمشدت منتظری کسی پیداشه که همون طوری که تو هستی زندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکر کنه.حرف بزنه.درست مثل یه نیم کره ی فلزی که واسه ی کامل شدن دنبال یه نیم کره ی فلزی دیگه میگرده.بعد یه آدم خمیری پیدا میشه که می تونه تغییر شکل بده.مثل توزندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکرکنه.با خودت میگی این همونه که دنبالش بودم...اما خب اون خمیریه.موندنی نیست.تو سختی ها کم میاره.با اولین ضربه شکلش ع
*آرمان میگفت(پیدا کردن نیمه گمشده مثل بازی با خمیر می مونه.وقتی میگردی دنبال نیمه گمشدت منتظری کسی پیداشه که همون طوری که تو هستی زندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکر کنه.حرف بزنه.درست مثل یه نیم کره ی فلزی که واسه ی کامل شدن دنبال یه نیم کره ی فلزی دیگه میگرده.بعد یه آدم خمیری پیدا میشه که می تونه تغییر شکل بده.مثل توزندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکرکنه.با خودت میگی این همونه که دنبالش بودم...اما خب اون خمیریه.موندنی نیست.تو سختی ها کم میاره.با اولین ضربه شکلش ع
یک چهره، بدون هیچ احساسی، حرفی، نگاهی، معنایی به آینه زل زده ستیک چهره در آینه کلمات سیاه را می‌گریَد، به دیگری زل زده.ست._یک چهره، با لبخندی، مات، مسکوت، به آینه زل زده ستیک چهره، کفِ دستْ آغشته ست به جیوه بر شیشه می‌فشارددندان‌هایش را روی هم گذاشته‌ست، می‌فشاردمار‌های کوچک سیاه از دهان‌اش بیرون می‌ریزند، کلمات قرمز از چشمان‌اشبه خودش بیرون‌ از آینه نگاه می‌کند.
دانلود رایگان کامل فیلم بهشت گمشده 1398 اثری از حمید سلیمیان, دانلود رایگانفیلم بهشت گمشده با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی HD 720p, دانلود رایگان فیلم بهشت گمشده سینمایی ایرانی جدید 1080p بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه رایگان

ادامه مطلب
Shirazart.blog.ir 
*اطلاق لفظ مینیاتور : به معنای عام یا خاص واژه مینیاتور که بنگریم این لفظ در مورد نقاشی شیوه ی ایرانی مصداق ندارد .
* این واژه به معنای ریز نقش است .
* واژه ی (miniature) را اروپائیان عموماً در مورد تک چهره های کوچکی که در سده ی هجدهم. م روی عاج با آبرنگ نقاشی می شد بکار می بردند.( در اینصورت گویا : از ریشه minuere به معنای کاستن و کوچک کردن مشتق شده است ( که در این صورت ، احتمالاً از کلمه ی لاتین ( miniare) یعنی رنگ کردن با سرنج ریشه گرفته است .
استاد برای ما نماد همه چیزهایی ست که آراممان می کند... او هنوز بعد از سالها، بیابان به بیابان را در پی تمدن های گمشده این سرزمین در پس نواهای حزن انگیز زنی در قرنهای خاک گرفته، مردی دستار به سر تکیه داده بر درخت انجیر معابد، در پی شکسته های سفال ها و تکه های سنگها و ساروج ها طی طریق می کند. می نشینم به تماشای این قدم های خستگی ناپذیر در جست و جوی هزاره های گمشده و در آسودگی فارغ از هیاهوی دنیای او، خود گمشده ام را جست و جو می کنم، در خطوط اسلیمی کا
سورپرایزهای ستاره های معروف برای هوادارانشان
سلبریتی ها طبق معمول با گریم و عینک آفتابی بـه خیابانها می‌آیند، انها هم شهروند هستند و نمی‌توانند دور از همه ی باشند! اما همیشه هم این طور نیست، بلکه بعضی از بی شمار چهره های مشهور و یا سلبریتی ها همیشه سعی دارند تا هواداران خود راکه مشتاق دیدار انها هستند، سورپرایز یا غافلگیر کنند، در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا بهترین غافلگیری های این سلبریتی ها را مرور کنیم.

ادامه مطلب

طراحی از چهره موضوعی که مورد علاقه همه طراحان بوده و هست، مبحث طراحی از چهره است. بسیاری از افراد حتی پیش از آغاز به طراحی، تلاشهای فراوانی در این زمینه داشته و فعالیتها و تمرینات مربوط به طراحی را منحصر به موفقیت در ترسیم چهره می دانند.

برای طراحی از چهره لازم است که مدل مناسبی داشته باشید. شما می توانید از اشخاص اطراف خودتان درخواست کنید تا به عنوان سوژه با شما همکاری کنند، در غیر این صورت به کمک آینه ای به اندازه متوسط (که از چهره خودتان
دانلود رایگان قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی
قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۸: کلید
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
تعداد قسمت ها: نامشخص | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: سعید ملکان
خلاصه داستان: آرمین بازی را به شیوه خودش پیش می برد و کاری می کند تا بتواند ابتکار عمل را از دست جهان دربیاورد. بهمن به ک
الآن چشمم خورد به ماه، دیدم نصفه است. درصورتی که سر شب کاملا گرد بود! طوری که دخترخالم داشت براش میخوند: "یه ماه داریم قل قلیه"
یهو گفتم: عه ماه گرفته!
جایی هم اعلام شده یا من اولین کسی هستم که متوجه شده؟! :دی
ب.ن: وای الآن یکی از همکلاسیامو که ده ساله گمش کردم و دنبالش میگردم، تو یه گروه تلگرامی پیدا کردم! خیلی اتفاقی پیامشو دیدم و از پروفایلش شناساییش کردم. اسمش رو یه چیز دیگه نوشته بود، چهره اش هم عوض شده، از رو عکس مادر و پدرش شناختمش! چقدر هیجا
در این روش در بالای صفحه ی تمامی طرح های شبکه ای تمام دروس که باید در اندازی ای یکسان که مناسب ترین اندازی برگه A4 یا کلاسور بزرگ است شماری طرح و نام درس را برای مثال فقه 7 نوشته می شود. طرح های هر درس به ترتیب شماره طرح به صورت جدا نگهداری می شود. در گوشه پایین طرح نیز تاریخ مرور چهار گانه به صورت ریز نوشته می شود. برای تاریخ هایی که می بایست در طرح های شبکه ای ثبت شود به تاریخ روز مطالعه یک روز اضافه می گردد تا تاریخ اولین مرور به دست آید. به عدد حا
میدانید فکر میکنم نیمه ی گمشده  همان کسی ست که میتوانی جلویش هرچه که ناراحتت میکند بگویی و از آن نترسی که برای کمبود هایت روزی سرزنشت کند یا بخاطر ضعف هایت تورا رها کند . بتوانی جلویش هرچه را که خوش‌حالت میکند بگویی و نترسی که احمق و ساده لوح خطاب شوی. و بتوانی به راحتی در مورد احمقانه ترین چیز ها حرف بزنی و نترسی که مبادا روزی بخاطرش مسخره شوی.
برای همین هم نیمه ی گمشده وجود خارجی ندارد و همه ی آدمها همیشه رویایش را دارند.
دانلود قسمت 18 عصر جدید ، یکشنبه 11 فروردین 1398 قسمت هجدهم عصر جدید فینال قسمت 18 مسابقه عصر جدید دانلود کامل قسمت هجدهم عصر جدید با کیفیت عالی برنده فینال قسمت هجدهم عصر جدید
دانلود قسمت 18 عصر جدید
دانلود برنامه عصر جدید
تهیه کننده و مجری: احسان علیخانی
ژانر: سرگرمی،مسابقه استعدادیابی
سال تولید: ۱۳۹۷
تاریخ انتشار: زمستان ۱۳۹۷
تعداد قسمت ها: ۵۲ قسمت
مدت زمان هر قسمت: ۷۰ دقیقه
درباره برنامه:
اولین و بزرگ ترین برنامه استعدادیابی تلویزیونی در ایرا
دانلود کتاب آموزش طراحی سیاه قلم pdf

دانلود فایل

دانلود کتاب آموزش سیاه قلم به زبان فارسی :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › tag › دانلود کتاب آموزش سیاه قلم به زبان ف...۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود کتاب آموزش سیاه قلم به زبان فارسی» ثبت شده است - یوسافت.
دانلود کتاب صفر تا صد طراحی چهره , طراحی چهره , یادگیری ...www.takbook.com › 218609-art-ebook › دانلود-کتاب-صفر-صد-طرا...۲۳ مهر ۱۳۹۶ - دانلود کتاب صفر تا صد طراحی چهره , طراحی چهره , یادگیری آسان طراح
دانلود کتاب آموزش طراحی سیاه قلم pdf

دانلود فایل

دانلود کتاب آموزش سیاه قلم به زبان فارسی :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › tag › دانلود کتاب آموزش سیاه قلم به زبان ف...۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود کتاب آموزش سیاه قلم به زبان فارسی» ثبت شده است - یوسافت.
دانلود کتاب صفر تا صد طراحی چهره , طراحی چهره , یادگیری ...www.takbook.com › 218609-art-ebook › دانلود-کتاب-صفر-صد-طرا...۲۳ مهر ۱۳۹۶ - دانلود کتاب صفر تا صد طراحی چهره , طراحی چهره , یادگیری آسان طراح
حس میکنم یه چیزی گم کردم. حتی نمیدونم این چیه که در من گم شده . ولی سعی کردم دنبالش بگردم.
رفتم کتابخونه و یه گشت سریع بین کتابا زدم.برعکس همیشه، حوصله نداشتم بینشون بگردم و کند و کاو کنم.
رفتم موهامو کوتاه کردم. خیلی هم کوتاه کردم. کاری که همیشه بهم انرژی میداد. حتی یک جفت از گوشواره های دوست‌داشتنی ام رو هم کل روز توی گوشم انداختم. ولی حسم عوض نشد. 
رفتم به کتابفروشی مورد علاقه ام و یه گشتی بین کتابا زدم. بازم حوصله نداشتم وجب به وجب کتابفروشی ر
دانلود رایگان قسمت هجدهم سریال ایرانی مانکن
قسمت هجدهم 18 سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده
کارگردان: حسین سهیلی زاده | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 2 دی ماه 1398
پخش از شبکه نمایش خانگی | تعداد قسمت ها: 26 اپیزود | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: ایرج محمدی
خلاصه داستان: همیشه عشق های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته اند، عاشق و معشوق می بایست با رنج های بسیاری برای دوام عشق شاعرانه شان
دانلود کتاب آموزش سیاه قلم به زبان فارسی

دانلودفایل

دانلود کتاب صفر تا صد طراحی چهره , طراحی چهره , یادگیری ...www.takbook.com › 218609-art-ebook › دانلود-کتاب-صفر-صد-طرا...۲۳ مهر ۱۳۹۶ - دانلود کتاب صفر تا صد طراحی چهره , طراحی چهره , یادگیری آس
دانلود رایگان کتاب آموزش نقاشی سیاه قلم

دانلود فایل

دانلود کتاب صفر تا صد طراحی چهره , طراحی چهره , یادگیری ...www.takbook.com › 218609-art-ebook › دانلود-کتاب-صفر-صد-طرا...۲۳ مهر ۱۳۹۶ - دانلود کتاب صفر تا صد طراحی چهره , طراحی چهره , یادگیری آ
دانلود آهنگ جدید محسن نجف زاده به نام عشق گمشده
Текст песни eshghe gom shode Mohsen Najafzadeh
سکوت میکنم تو با گذشته سر کنیЯ молчу что ты имеешь дело с прошлым
گاهی بهتره بیشتر فکر کنیИногда лучше думать больше
سکوت میکنم چون عشقم گم شده

ادامه مطلب
دانلود قسمت ۱۸ سریال Riverdale با لینک مستقیم
دانلود قسمت هجدهم فصل چهارم سریال Riverdale, دانلود سریال خارجی جدید , دانلود سریال جدید
سریال زیبای Riverdale
دانلودز فیلم (اس استاروی قدیم)
لینک دانلود درج شد
ژانر سریال : جنایی , درام , رازآلود
رده سنی :  TV-14
کارگردانان :Roberto Aguirre-Sacasa
بازیگران :  K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes
محصول کشور : آمریکا
تاریخ انتشار :۲۶ January 2017
شبکه پخش کننده :  CW
زبان سریال : انگلیسی
IMDB
در مورد سریال Riverdale:
 این سریال بر اساس کمیک‌های آر
مردم ِ یک جامعه وقتی کتاب می خوانند، چهره ی آن جامعه را عوض می کنند، یعنی به جامعه شان چهره می دهند. یک جامعه ی بی چهره را می شود در میان ِ مردمی کشف کرد که در اتوبوس ، در صف اتوبوس ، و در اتاق های انتظار ، و در انتظارهای بی اتاق ، منتظرند و به هم نگاه می کنند و از نگاه کردن به هم نه چیزی می گیرند و نه چیزی می دهند. جامعه ای که گروه ِ منتظرانش به هم نگاه می کنند جامعه ی بی چهره ایست......کتاب ِ از سکوی سرخ، یدالله رویایینشر نگاه،
مدل موها و شینیون موها نقش بسزایی در زیبایی اجمالی چهره ما خواهد داشت.
مدل شنیون نیز مانند میکاپ باید با توجه به چهره انجام بشه، با مدل مو نیز میتوان عیوبی از چهره رو بر طرف کرد، شنیون عروس نیز در این مجموعه به صورت کاملا حرفه ای انجام میشه، با توجه به سلیقه و چهره مشتری همه مدل شنیون انجام میشه.

نام اثر:شهرتتکنیک:رنگ روغنابعاد:۱۰۰×۸۰سال :۱۳۹۷
هدف از این نقاشی بررسی رابطه ی شهرت و شناخت سلبریتی ها از بین سطوح رنگی بدون جزئیات چهره ی انهاست .
موضوع انسان شناسی :
بررسی سطوح رنگی
ترکیب بندی درست
ایجاد بافت  
بررسی رنگهای مکمل 
رنگ بافت دار در پس زمینه ی تصویر
رنگهای مکمل چهره ها
چهره ها تکرار شده
هدف از تکرار مرور و بیان روزمرگی است

دانلود رایگان فیلم ایرانی بهشت گمشده

بهشت گمشده (۱۳۹۸) 
ژانر: خانوادگی اجتماعیامتیاز: 6.2/10کارگردان: حمید سلیمیان
بازیگران: فرامرز قریبیان، افشین هاشمی،افسانه پاکرو،متین ستوده، کاوه خداشناس و...
درباره فیلم: عیسی برای یافتن راه نجات آیدا، سفری را در قصه ای پُرماجرا آغاز می‌کند…

دانلود فایل
بر چهره اش نگر که بود سرد و‌ بی فروغ
بر چهره اش نگر که ندارد نشاط و‌ روح
اما بود به چهره هنوز از زمان پیش
وی را اثر ز نیت و‌همت نه کم نه بیش
اینک که منجمد شده آن سیل پرخروش
بر ورطه ای معلق وباشد دگر خموش
عاری بود ز غرش ترس آفرین پیش
جاری بود به ظاهر و ساکن درون خویش
'' یه وگه نی باراتینسکی شاعر روس ''
دانلود رایگان فیلم سینمایی بهشت گمشده
فیلم ایرانی بهشت گمشده به کارگردانی حمید سلیمیان
کارگردان: حمید سلیمیان | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 8 اسفند ماه 1398
مدت زمان: 86 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت فیلم: WEB-DL
فرمت ویدئو: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: محمدصادق آذین
خلاصه داستان: درباره زوجی به نام آیدا و عیسی است که به تازگی آیدا خانواده اش را در زلزله از دست می دهد. آیدا باردار است و عیسی برای تسکین دردش به دن
تقویم شیعه
هجدهم رجب
۱- وفات ابراهیم فرزند پیامبر صلی الله علیه و آله
در سال دهم هجری قمری ابراهیم فرزند پیامبر صلی الله علیه و آله از دنیا رفت. مادر این بزرگوار ماریه قبطیه بود. سن ابراهیم هنگام وفات به قولی ۱۸ ماه و چند روز، و به قولی یک سال و ده ماه و هشت روز بود.
۲- اول خلافت شوم یزید (لعنت الله علیه)
در این روز یزید ملعون خلافت غصب شده را در دست گرفت. سه روز بعد از مرگ معاویه و دفن او در ۱۵ رجب، یزید به دمشق آمد و کنار قبر او رفت و گریست. بعد از آ
تغییرات چهره بعد از عمل بینی به چه شکل است
بسیاری ممکن است از ظاهر بینی خود متنفر باشند، اما تعداد کمی از این افراد به جراحی بینی روی می آورند زیرا تغییر شکل بینی و چهره ریسک بزرگی به حساب می آید.
در اغلب موارد، تعلل برای انجام جراحی بینی
به این دلیل است که افراد می ترسند دیگر شبیه خودشان نباشند و چهره دیگری
پیدا کنند. البته این امر همیشه هم بد نیست؛ تصور کنید که فرد قبل بیهوشی،
بینی خود را دارد و سپس با بینی جدیدی به هوش می آید. با این حال این
بهترین هدیه برای جشن های خاصی مثل تولد، جشن نوزادی، جشن عروسی و یا ولنتاین می توان تبدیل عکس به تابلو فرش چهره باشد و این به جنسیت و سن و سال ربطی ندارد و هر کسی با گرفتن تابلو فرش عکس چهره خوشحال می شود.
تبدیل عکس به تابلو فرش چهره با روش های جدیدی انجام می شود که هم سریع هستند و هم کیفیت و وضوحشان بالا است و ظاهر زیبایی دارند و یک هدیه ماندگار به شمار می روند. به خصوص که قیمت تبدیل عکس به تابلو فرش چهره هم بسیار مناسب است و تقریبا همه مردم به را
بینی چند در صد در زیبایی کل چهره سهم دارد؟
خیلی از افراد جامعه به خصوص در ایران این باور را دارند که با عمل بینی می توانند به زیبایی قابل توجهی در چهره خود دست یابند. فکر می کنید بینی چند در صد در زیبایی کل چهره سهم دارد؟ زیبایی چشمان شما چطور؟ زیبایی لبخند چطور ؟ آیا با اصلاح فرم بینی خود بسیار زیباتر خواهید شد؟
ادامه مطلب
در شکلهای امروزی ، مردم نگاری و تاریخ نگاری دوقلوهایی هستند که در همان لحظه در طلوع قرن هجدهم مدرنیته غربی از همان والدین متولد می شوند. به نظر می رسد که غالباً آنها دوقلوهای غیرمسئول و حتی ضد مذهبی هستند ، هر یک از ویژگیهای یکی که به یک صفت متناظر اما متضاد پاسخ می دهد در دیگری. این رابطه مکمل تقریباً از قرن هجدهم مورد توجه و تحلیل قرار گرفته است. خلاصه ای که میشل د Certeau در پی ساختارگرایی لوی استراوس ارائه کرده است ، چنین می گوید: از آنجا که مر
سریال کره ای Missing Nine 2017
نام ها: نه گمشده – 9 گمشده
محصول: 2017 کره جنوبی از شبکه MBC
ژانر: ماجراجویی | درام 
تاریخ پخش: 29دی1395 – 18Jan2017
قسمت ها: 16 چهارشنبه و پنج شنبه ها
وضعیت: پایان یافته است
بازیگران:
Jung Kyung Ho – Baek Jin Hee
خلاصه داستان:
9 نفر از اعضای یک گروه با هواپیمای خصوصی قصد رفتن به یک برنامه داشتن که به طرز مشکوکی هواپیماشون در یه جزیره متروکه سقوط میکنه. حال این 9 نفر باید برای زنده ماندن تلاش کنند. بعد از 4 ماه …
قسمت 18 سریال گاندو Seiral Gando  قسمت هجدهم + لینک دانلود

گاندو
به کارگردانی جواد افشار از شبکه سوم پخش می شود. بازیگران گاندو داریوش
فرهنگ، پیام دهکردی، لیلا اوتادی، سارا خویینی ها و ... هستند. داستان
گاندو درباره ماجرای جیسون رضائیان است.

لینک دانلود سریال گاندو Serial Gando
قسمت 18 سریال گاندو Seiral Gando  قسمت هجدهم + لینک دانلود

گاندو
به کارگردانی جواد افشار از شبکه سوم پخش می شود. بازیگران گاندو داریوش
فرهنگ، پیام دهکردی، لیلا اوتادی، سارا خویینی ها و ... هستند. داستان
گاندو درباره ماجرای جیسون رضائیان است.

لینک دانلود سریال گاندو Serial Gando
چگونگی استفاده از ابزار
۱. تداعی چهره
وقتی برای نخستین بار فردی را ملاقات می‌کنید، چهره‌اش را با دقت نگاه کنید. سعی کنید یک ویژگی غیرمعمولی مثلا در گوش‌ها، مدل مو، پیشانی، ابروها، چشم‌ها، بینی، دهان، چانه یا رنگ چهره و… پیدا کنید.
ارتباطی بین آن ویژگی با چهره و اسم آن شخص در ذهن خود ایجاد کنید. این ارتباط می‌تواند شخص مورد نظر را با شخص هم‌نام دیگری که می‌شناسید، پیوند بدهد. به همین شکل، ممکن است ریتم یا شکل آن اسم را با چهره‌ی آن شخص یا
پوست تیره، گود شدن چشم، چهره ای خسته و
…!!! عادت های زندگی، آلودگی و تغذیه نامناسب این مشکلات را برای صورت به
وجود می آورد و چهره را بسیار نامناسب جلوه می دهد. چگونه می توان چهره ای
داشت که خستگی آن کمتر باشد؟ در این مطلب خانومانه به چند نکته برای زیبایی بیشتر و محو کردن خستگی چهره اشاره خواهیم کرد.

ادامه مطلب
دو روش برای بهبود یادآوری و جلوگیری از اشکال در بازخوانی اطلاعات وجود دارد که عبارت است از:
الف: یادگیری تفهیمی:روش اول بیان می کند که شما برای اینکه بتوانید مطالب را به یاد بیاورید و بازخوانی کنید، باید ابتدا بسته های اطلاعات را به درون حافظه بلند مدت فرستاده باشید. این پرتاب بسته های اطلاعات به انرژی نیاز دارد که این انرژی را کیفیت مطالعه شما، میزان توجه و علاقه شما به موضوع مورد مطالعه و تکرار مباحث تأمین می کند. پس برای مرور مطالب، باید آ
دانلود رایگان سریال آچمز با لینک مستقیم
دانلود سریال آچمز کیفیت عالی 1080p
دانلود قانونی سریال ایرانی آچمز
قسمت 1 اضافه شد

درباره سریال : در خلاصه داستان «آچمز» آمده است؛ «مصیب
تازه پس از چهل‌وپنج سال می‌فهمد که فرزند خانواده نبوده از این رو برای
پیدا کردن گمشده سالیان دور مادرش، راهی تهران می‌شود، اما خودش هم گمشده
بزرگ‌تری دارد. عزت و احترام! مجبور است بین این دو گمشده یکی را انتخاب
کند که همین موضوع داستان‌های پیچیده‌ای را برایش به
دانلود رایگان سریال آچمز با لینک مستقیم
دانلود سریال آچمز کیفیت عالی 1080p
دانلود قانونی سریال ایرانی آچمز
دانلود  قسمت 1 به زودی ...

درباره سریال : در خلاصه داستان «آچمز» آمده است؛ «مصیب
تازه پس از چهل‌وپنج سال می‌فهمد که فرزند خانواده نبوده از این رو برای
پیدا کردن گمشده سالیان دور مادرش، راهی تهران می‌شود، اما خودش هم گمشده
بزرگ‌تری دارد. عزت و احترام! مجبور است بین این دو گمشده یکی را انتخاب
کند که همین موضوع داستان‌های پیچیده‌ای ر
ای ساقی دل ، ای مونس جان 
در چشم ترم ، هستی تو عیان
ای دل تو بگو، با آن گل ناز
من گم شده ام در سوز و گداز
من را مگُذار در ورطه ی غم 
رحمی بنما بر این دلکم 
دستم تو بگیر ، راهم تو ببر
جانم بسِتان ، با غمز و نظر
ای دل تو بگو با آن گُلِ ناز 
من گمشده ام در سوز و گداز 
من دل بدهم ، گر دل ببری
هم دلبر من ، هم تاج سری 
با من تو بمان ، ای جانِ جهان
دل را بنواز ، گاهی به نهان 
با عشق تو من، افسانه شدم 
در شمع تو من ، پروانه شدم 
من سوزم و دل ، صد ناله زند
چون مرغ س
تقویم شیعه
هجدهم رجب
۱- وفات ابراهیم فرزند پیامبر صلی الله علیه و آله
در سال دهم هجری قمری ابراهیم فرزند پیامبر صلی الله علیه و آله از دنیا رفت. مادر این بزرگوار ماریه قبطیه بود. سن ابراهیم هنگام وفات به قولی ۱۸ ماه و چند روز، و به قولی یک سال و ده ماه و هشت روز بود.
۲- اول خلافت شوم یزید (لعنت الله علیه)
در این روز یزید ملعون خلافت غصب شده را در دست گرفت. سه روز بعد از مرگ معاویه و دفن او در ۱۵ رجب، یزید به دمشق آمد و کنار قبر او رفت و گریست. بعد از آ
توانایی ردیابی دستگاه گمشده با Find My iPhone زمان زیادی برای دستگاه‌ های اپل قابل انجام بود. حالا با iOS 13 و macOS Catalina، شرکت اپل این پلتفرم را به Find My App تغییر نام داده است. Find My App همچنین با برنامه Find My Friends ادغام نموده که به شما اجازه می‌دهد تا دوستان و دستگاه‌های خود را در یک مکان ردیابی کنید. Find My App جدید حالا به شما اجازه می‌دهد تا دستگاه‌ های خود را حتی در زمان آفلاین بودن نیز ردیابی کنید.

یکی از مشکلاتی که با محصولات اپل وجود داشت عدم توانایی
آموزش مات کردن صورت یا چهره یک شخص در فیلم

تا حالا شده نیاز داشته باشید صورت یا چهره یک شخص را در فیلم مات نمایید یا به اصطلاح شطرنجی نمایید ، امروز فیلم آموزشی برایتان آماده کرده ام که مات کردن صورت یا چهره یک شخص در فیلم را به شما به صورت گام به گام به همراه نرم افزار مربوطه آموزش می دهد

برای دانلود فیلم آموزشی لطفا بر روی دکمه ادامه مطالب کلیک نمایید

ادامه مطلب
با اینکه قوول داده ام هیچ وقت خاطراتت را مرور نکنماما هر از گاهی یواشکی توی ذهنم تو را مرور میکنم
دعا میکنم که خدا کند دل به دل راه نداشته باشد
که اگر داشته حتما تو هم میفهمی که من یادت افتاده ام
ننهههه اصلا دعا میکنم کاش دل به دل راه داشته باشد 
آنوقت دلم خوش است به اینکه شاید اول تو خاطراتمان را مرور کرده ای و من به یادت افتاده ام 
#دلخوشی_های_کوچک
#به_وقت_دلتنگی
درباره برند:
PARFUMS de MARLY کمپانی عطر سازی معاصر است که باز نو شده ایده اصلی این برند با شکوه در قرن هجدهم بود، وقتی که بهترین و ناب ترین عطر دنیا برای لویی پانزدهم پادشاه وقت فرانسه برای بزرگداشت از نژاد اسب های اصیل تولید شد. قرن هجدهم میلادی، فرانسه مهد عطرسازی دنیا بود. این نام و لوگو الهام گرفته از قلعه عظیم و مجلل هنری تزئین شده با مجسمه دو اسب است که توسط لویی چهاردهم در پاریس ساخته شده بود. هر عطر مارلی نام یک نژاد اسب اصیل است و اولین محص
ارایش شب
جهت حضور در مراسم و یا جشن‌هایی مجلل انجام شده و باید به بهترین نحو به زیباسازی چهره توسط رنگ‌هایی جذاب و چشمگیر که از درخششی خاص برخوردارند پرداخت. رنگ‌ها در این آرایش به گونه‌ای انتخاب می‌شوند که بیشترین میزان تمرکز و توجه را در تمامی اجزاء چهره حفظ نموده و به خوبی هویدا باشند. در این مقاله به بررسی چگونگی آرایش شب پرداخته و اصول حرفه‌ای آن را با هم مرور می‌نمائیم.
آرایش شب را چگونه انجام دهیم؟
آرایش شب بر مبنای تاریکی شب و نور
امیر المومنین علیه السلام و ندای لا سیف الا ذو الفقار ولا فتى الا على
علی بن ابراهیم قمی قدس الله روحه الشریف عالم و مفسر بزرگ شیعه می‌نویسد:
ولم یبق مع رسول الله صلى الله علیه وآله إلا ابودجانة الانصاری، وسماك بن خرشة وامیر المؤمنین علیه السلام، فكلما حملت طائفة على رسول الله صلى الله علیه وآله
 استقبلهم امیر المؤمنین فیدفعهم عن رسول الله ویقتلهم حتى انقطع سیفه، وبقیت مع رسول الله صلى الله علیه وآله نسیبة بنت كعب المازنیة، وكانت تخرج مع
                            یرید الله ان یخفف عنکم و خلق الانسان ضعیفا
بسم الله الرحمن الرحیم

1. نماز ده شب اول: هر شب از دهه اول دو رکعت نماز که بعد از حمد توحید و بعد آیه : واعدنا
موسی ثلاثین لیلة واتممناها بعشر فتم میقات ربه اء ربعین لیلة و قال موسی لاخیه هارون اخلفنی
فی قومی و اء صلح و لا تتبع سبیل المفسدین

2. نماز حضرت فاطمله(س) :در روز اول ماه چهار رکعت به دو سلام که حمد یک بار و توحید 50 بار
خوانده شود بعد از نماز بگوید: سبحان ذی العز الشا
این منم در شب، گمشده ای در این خروار خروار سیاهی که در پی گمشده‌ای‌ست در این خروار خروار سیاهی؛ افسوس اما تو پلک بسته. اگر می‌دانستی درخشش چشمانت در آسمان زندگی‌ام خورشید را بی‌قرار می‌کند، ماه را پشت ابر ها پنهان می‌‌کند، اگر می‌دانستی عسلی چشمانت جهان را شیرین میکند..آخ اگر می‌دانستی خواب برایت معنی نداشت. 
می‌جنگم در این خروار خروار سیاهی تا پیدا کنم فروغی که اگر نباشد آسمانم تاریک، زندگی ام کور و جهانم تلخ میشود. اگر باور کنی چشما
من یه مدتیه که یه موضوع ذهنم رو مشغول کرده و اونم اینه که چه چهره ای دقیقا بانمک یا بامزه محسوب میشه؟ شما چهره چه افرادی براتون بانمک و چهره چه افرادی براتون بی نمک به نظر می رسه؟ دقت کنید من درباره چهره صحبت می کنم، کاری با شخصیت فرد ندارم، چون که چهره بعضی آدم ها گویا یه جوریه که بقیه هی بهشون میگن، آخی چه بانمکه، چه گوگولیه و ...
ما یه پسر خوشگلی تو دانشگاه مون داریم که خیلی قیافه ش بی بی فیسه و شبیه پسرهای نوجوونه و همه میگن آخی این چه خوشگل و
دانلود رایگان انیمیشن Missing Link 2019 با لینک مستقیم
دانلود انیمیشن پیوند گمشده 2019 کیفیت عالی 1080p
دانلود نسخه کم حجم انیمیشن Missing Link 2019
لینک دانلود قرار داده شد
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم :
انیمیشن بسیار زیبا و جذابی که در آن آقای لینک یک جهانگرد را استخدام
می‌کند تا به او کمک کند خویشاوندان گمشده‌اش را در دره‌ی افسانه‌ای
شانگری-لا بیابد. آنها به همراه ماجراجویی به نام آدلینا فورتنایت عازم
نقاط دوردست دنیا می‌شوند......

ادام
یاحق...

بعضی وقت ها آن چنان کارهایمان به هم گره می خورند که زندگی در آن برهه از زمان برایمان چیزی جز کلافی سردرگم نیست. فکر می کنم شاید دلیلی پشت این سردرگمی ها باشد. این روزها به هرکسی که نگاه می کنیم انگار چیزی را گم کرده باشد. همه ما گمشده هایی داریم و بی هدف و شاید هم با هدف به دنبال آن ها می گردیم.
فکر می کنم که ای کاش ماهیت گمشده ها برایمان مشخص می شد و از این دور باطل دست برمی داشتیم. 
نمی دانم که در قرن پیش یا حتی پنجاه سال پیش، شیوه مردم به چ
سلام
یه سوالیه که خیلی وقته ذهنم رو به عنوان یه خانم مشغول کرده و اونم اینه که آیا چهره مردونه یه مرد اصلا تاثیری توی جذابیتش داره؟، راستش من خیلی وقت ها از دوستام می شنیدم که مردونه بودن یه مرد خیلی مهمه و اینا ولی خیلی وقت ها منظورشون شخصیت خاصی بود تا ظاهر، یعنی وقتی چهره آدم های مختلف رو به کلی آدم نشون می دادم به این شکل بود که همیشه زنان خوشگل اونایی هستند که چهره شون خیلی زنونگی و ظرافت داره، ولی برای چهره آقایون این طوری نیست.
یعنی خیلی
دعای روز هجدهم ماه مبارک رمضان

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

#کلیپ_تصویری #دعای روز هجدهم ماه مبارک رمضان#ماه_رمضان #ماه_مهمانی_خدا#رمضان_۹۹ واتس آپ
 گپ  
بله

دانلود کتاب صوتی آیا تو آن گمشده ام هستی؟
آیا تو آن گمشده ام هستی؟ فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 34 حجم کل فایل ها: 227 مگابایت مدت زمان پخش: 17 ساعت و 14 دقیقه نویسنده: باربارا دی آنجلیس مترجم: هادی ابرهیمی زبان ترجمه: فارسی گوینده: پانته ا رفیعی و شبنم شایان محل نشر: انتشارات نسل نواندیش نوبت چاپ: چاپ سوم سال ...
دریافت فایل
"هوالنور" 
میگن که عرفا و بزرگان اخلاق حتی به چهره افراد نزدیکشونم نگاه نمیکنن 
خب من با این همه کار و رفت و آمد نمیتونم اینجوری باشم ولی سعیمو میکنم
چند وقتیه که خیلیارو شناختم و الان روابطم با دیگران خیلی محدود شده، عجیبه که حس خیلی خوبی هم دارم. 
جز چهره مامان و بابام و یکی از نزدیک ترین دوستام و وقتایی که کسی ازم سوال میپرسه، دیگه به چهره کسی نگاه نمیکنم.
البته چه خواب باشم چه بیدار، چه مشغول کار باشم چه سرکلاس، توی ذهنم فقط یک چهره میبینم
۲۰- ترک پری چهره آن ترک پری چهره که دوش از برما رفت   آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت تارفت مرا از نظر آن نور جهان بین     کس واقف مانیست که از دیده چها رفت برشمع نرفت از گذر آتش دل دوش     آن دود که از سوز … ترک پری چهره – آن ترک پری چهره که دوش از برما رفت – غزل ۸۲
منبع : فالگیر
به تصویرِ خودم نگاه می‌کنم. تصویرِ یک چهره. به تمامِ خط‌ها و انحناها و سایه‌ها خوب دقت می‌کنم. بعد از خودم می‌پرسم آیا این چهره را دوست دارم؟ کمی مکث می‌کنم. نمی‌دانم جوابم چیست. حتی نمی‌توانم احساسِ تعلقی نسبت به آن چهره در خودم پیدا کنم. یادِ تمامِ وقت‌هایی می‌افتم که می‌خواسته‌ام آن چهره، چهرۀ من نباشد. یعنی که دلم می‌خواست هیچ چهره‌ای نداشته باشم و نامرئی باشم. فکر می‌کنم وقتی آدم چهره‌ای نداشته باشد راحت‌تر می‌تواند خودش را ن
دانلود کتاب صوتی آیا تو آن گمشده ام هستی؟
آیا تو آن گمشده ام هستی؟ فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 34 حجم کل فایل ها: 227 مگابایت مدت زمان پخش: 17 ساعت و 14 دقیقه نویسنده: باربارا دی آنجلیس مترجم: هادی ابرهیمی زبان ترجمه: فارسی گوینده: پانته ا رفیعی و شبنم شایان محل نشر: انتشارات نسل نواندیش نوبت چاپ: چاپ سوم سال ...
دریافت فایل
وقتی کسی باشی که پیشرفت رو دوست داشته باشی ، قطعا کار هم برات سخت می شه . . اگر یکم استعداد داشته باشی باز سخت تر ! چون آدمای بااستعداد احساس می کنن که توی هر رشته ای می تونن موفق باشن و یه جورایی به هر رشته ای ناخنک هم می زنن اما اکثر مواقع تا آخرش پیش نمی رن !
گاهی وارد یه سری مسیرها می شی که برات خیلی هم خوشایندن و کلی لذت می بری اما بعد از سپری شدن زمان ، احساس می کنی انگار یه گمشده داری ، یه چیزی که تا وقتی به اون نرسی رسیدن به اهداف دیگه برات چند
سال‌هـا رفـت و هنوز ...یک نفـر نیست بپـرسد از من ؛
که تو از پنجره‌ىعشق چه ها می خواهی ...!صبح تا نیمه‌ی شب منتظری !
همه جا می‌نگری ،گاه با ماه سخن می گویی ...!گاه با رهگذران ...!
خبـرِ گمشده ای می جـویی ؟راستـی گـمشده ات کیسـت ...؟کجاست ...؟

_قیصر امین پور 
تعمید دهنده ، با بازوان استخوانیش که در تاریکیِ سنگین بسوی اورشلیم اشاره می‌کرد ، کنارش ایستاده بود .
- نگاه کن ، چه می‌بینی ؟
- هیچ چیز .
- هیچ چیز ؟ فراروی تو اورشلیم مقدس ، آن روسپی است . او را نمی‌بینی ؟ بر روی زانوانِ چاق رُم نشسته است و می‌خندد . [...] قلعه‌ی او چهار دروازه دارد . کنار دروازه‌ی اولی گرسنگی نشسته است ، کنار دومی ترس ، کنار سومی ستم ، و کنار چهارمی ، دروازه‌ی شمالی ، ننگ . وارد می‌شوم . از خیابان‌هایش بالا و پائین می‌روم . به س
Shirazart.blog.ir 
* نوعی حکاکی نقره مربوط به اواخر سده ی هجدهم و سده نوزدهم که در آن برش های ریز و کوچکی به شکل نقوش هندسی و با زاویه ای که جلوه ای براق و پر تلالو پدید می آورد ایجاد می شود .این روش مشابه روش کنده کاری روی مبل چوبی است.
نحوه استفاده از فیلتر چهره در SNAPCHAT

در این مطلب به شما می آموزیم که چگونه در حالت سلفی از جلوه های ویژه چهره در Snapchat استفاده کنید.

مراحل :

Snapchat را باز کنید. نماد Snapchat به رنگ زرد است که یک شبح سفید روی آن قرار دارد.
ادامه مطلب
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت ۱۸, تماشای آنلاین قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی, Nahange Abi, دانلود رایگان سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم, Blue Whale
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی
گروه فیلم : معمایی
سال تولید : 1397
کارگردان : فریدون جیرانی
بازیگران: لیلا حاتمی,
ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش
نظریه, مجید مظفری, حمیدر
آنجا که حقیقت چهره‌ی لطف و خنده‌های خود می‌نمایاند و آنجا که حقیقت چهره‌ی قهر و خموشی. در هنگامه‌های تبدیل، در کوره‌های گداز، در راهروهای تطهیر.. چه بسیاران که بروند، چه اندکان که بمانند.
ضربان آبی حقیقت،ضربان سرخ حقیقت.
حلمی | کتاب لامکان
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت ۱۸, تماشای آنلاین قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی, Nahange Abi, دانلود رایگان سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم, Blue Whale
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی
گروه فیلم : معمایی
سال تولید : 1397
کارگردان : فریدون جیرانی
بازیگران: لیلا حاتمی,
ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش
نظریه, مجید مظفری, حمیدر
قرارداد بودیمیر برای ۶ ماه حضور در پرسپولیس در لیگ هجدهم، ۱۵۰ هزار یورو بوده است ( یعنی رقمی بیش از ۲ میلیارد تومان) و طبق قرارداد این بازیکن برای لیگ نوزدهم ۳۰۰ هزار یورو خواهد گرفت.
نیوزمای:
پرسپولیس در حالی که برای پرداخت پول کادرفنی‌اش با دردسرهای زیادی روبرو است برای پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی‌اش هم با معضل بزرگی روبرو است که یکی از آنها ماریو بودیمیر است.
مهاجمی که در نیم‌فصل حضور خود یک گل در برابر پاختاکور ازبکستان در بازی رفت ل
پخش جدید سریال هرکول پوآرو
پوآرو مجموعه سریال جنایی پلیسی با بازی دیوید سوشی و گویندگی اکبر منانی ساخت کشور بریتانیا می باشد.
سفارش مجموعه تلویزیونی پوارو دوبله فارسی از شبکه نمایش

مشخصات فیلم هرکول پوآرو :
زبان سریال :دوبله فارسی
کیفیت صدا و تصویر : عالی
تعداد قسمت : 52
تعداد دیسک : 9 عدد DVD
فرمت : خانگی
پخش جدید از شبکه نمایش
قابل پخش در پلیرهای خانگی و کامپیوتر
سریال پوآرو

این مجموعه جذاب جنایی بر پایه داستان‌های
کوتاه و بلند آگاتا کریستی

کارگردان: حسین سهیلی زاده | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: سال 1398
پخش از شبکه نمایش خانگی | تعداد قسمت ها: 26 اپیزود | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: ایرج محمدی
خلاصه داستان:همیشه عشق های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته اند، عاشق و معشوق می بایست با رنج های بسیاری برای دوام عشق شاعرانه شان روبرو شوند…
بازیگران:محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پ
یکی از پرفروش ترین محصولات در صنعت فرش و تابلو فرش کشور در سال های اخیر تابلو فرش چهره بوده که از تبدیل عکس به تابلو فرش تهیه شده و مشتریان آن اکثر مصرف کننده ها بوده که به صورت مستقیم سفارش می دهند. تابلو فرش چهره هم به صورت ماشینی و هم به شکل دستباف تولیدی می شود و تابلو فرش ماشینی چهره به دو شکل تابلو فرش بافتی و تابلو فرش چاپی چهره تهیه می شود. و در بین تمامی اینها چاپ عکس روی فرش یا همان تابلو فرش چاپی چهره بیشترین تعداد طرفداران را دارد.
عل
فطرس ملک
محمد بن حسن صفار رضوان الله علیه روایت کرده است:
حدثنا احمد بن موسى عن محمد بن المعروف بغزال مولى حرب بن زیاد البجلى عن محمد ابى جعفر الحمامى الكوفى عن الازهر البطیخى عن ابى عبد الله علیه السلام قال ان الله عرض ولایة امیر المؤمنین فقبلها الملئكة واباها ملك یقال لها فطرس فكسر الله جناحه فما ولد الحسین بن على علیه السلام بعث الله جبرئیل فی سبعین الف ملك إلى محمد صلى الله علیه وآله یهنئهم بولادته فمر بفطرس فقال له فطرس یا جبرئیل إلى ا
این روز ها فقط فرندز میبینم و هیچ کاردوستداشتنی دیگری نمیکنم . با هیچ کس هم حرف نمیزنم .کسی در مغزم دائم ملالت را زمزمه میکند. همه چیز ساکت و کند است . رنگ گرگ و میش هوا در مه .انگاری دنیا برای دیدن،شفافیت لازم را ندارد. چشم های ضعیف من هم که در این گرگ و میش که از بخت خوبش مه الود هم شده شانسی برای دیدن جزئیات ندارند. برای درک شرایط محتاج همه ی حواسم. باید همه دوبرابر شوند تا بتوانم مثل یک انسان عادی قدم بردارم. سرما انگیزه ها را خاموش کرده و اشت
Shirazart.blog.ir 
*( در زبان فرانسه به معنی " نقاش صنف") در نظام صنفی فرانسه سده ی هجدهم ، به فردی که مسئول نقاشی ، طلا کاری ، برجسته کاری و مفصل بندی محصولی است که یک مبل ساز ساخته است می گویند .( به چنین شخصی هرگز طلا کاری فلزی سفارش داده نمی شود ) 
یه مرضی هم هست که میری سراغ خاطره های قدیمی، بدترین ها رو انتخاب می‌کنی و لحظه به لحظه اش رو با خودت مرور می‌کنی. عکس ها رو می‌بینی یا حرفای رد و بدل شده رو مرور می‌کنی. انقدر توی خاطرات فرو میری که نمی‌فهمی چند دقیقه است داری گریه می‌کنی... 
می‌دونی شاید یه روز یه فیلم درباره لکنت کردن ساختم. یه فیلم از این که اون لحظه چه اتفاقی داره می‌افته  و غیر بازیگر نقش اصلی، نقش پرده سینما رو هم توی فیلم بازی کنی و بتونی چهره کسایی که رو به روشون قرار داری، چهره تماشاگرا رو ببینی. دیدن چهره آدمایی که لکنت کردن‌ت رو می‌بینن خیلی دردناکه و تا مدت‌ها حالت رو می‌گیره، شاید تموم طول مهمونی، شاید تمام طول شب.
دیدن این فیلم قطعا حس خوبی نخواهد داشت، پس تماشای اون رو به هیچ رده سنی‌ای توصیه نمی
روزی یکی از شاگردان شیوانا از او پرسید: استاد چگونه است که هر انسانی یک شغل و قیافه خاصی را زیبا و قشنگ می پندارد! یکی قد بلند و ابروی باریک را دوست دارد و دیگری ابروهای پرپشت و چشمان درشت را می پسندد و فردی دیگر به تیپ و قیافه کاملا متفاوتی دل می بندد. دلیل این همه تنوع در تفسیر زیبایی چیست؟ و از کجا بدانیم که همسر آرمانی ما چه شکل و قیافه ای دارد!؟ شیوانا پاسخ داد: موضوع اصلا شکل و قیافه نیست. موضوع خاطره خوش و اثرگذار و مثبتی است که آن شخص در زن
سلام 
نظرات در مورد چهره من به دو دسته تقسیم می شود :
دسته اول کسانی هستند که می‌گویند تو زشت است. عموما خودشان یا خیلی چهره زیبایی دارند یا متوسط به هر حال خودشان را از من بهتر و زیبا تر می بیند.ممکن است این را به شوخی بگویند و گاهی هم بحث جدی و گاهی هم مانند یک فحش گاهی واژه های بی ادبانه به کار می برند گاهی هم خیلی محترمانه می‌گویند تو چهره خوبی نداری.مثلا صورت لاغری داری چشمانت خوشرنگ نیست ؛دماغ بزرگی داری و موهایت فرفری نیست ،رنگ پوستت
انقلاب صنعتی چه بود و از کجا آغاز شد؟ 
 انقلاب صنعتی، ظهور ماشین‌های بخار تجاری و تأسیس کارخانه‌هایی است که شرایط اقتصادی بریتانیا را برای همیشه تغییر داد و به مرور زمان به سایر ...

انقلاب صنعتی 
تغییرات بزرگی که در قرن هجدهم در انگلستان رخ داد به نام انقلاب صنعتی شناخته می شود. اختراعات جدیدی مثل ماشین بخار کالاها را سریعتر و ارزانتر از قبل تولید می ...

انقلاب صنعتی چه بود و در چه دوره‌ای روی داد؟ 
اصطلاح انقلاب صنعتی یا Industrial Revolution
دیگه فکر نمی کنم اسمانم!
شاید یه چیزی  یه جای دورافتاده ته ته اسمون ها ...
یه جای دور خییییلی دور   به اندازه 9 میلیارد سال نوری دور از تو....
یه جای فراموش شده ....
یه جای گمشده ...
کاش هیچ وقت پیدا نمیشدم!
کاش هیچ وقت پیدام نمیکردی!
اما از حالا به بعد
ایکاروس  ی روایت میکند قصه ی انچه گذشت و میگذرد!!

به نام نزدیک ترین دوست...
دوستی داشتم بسیار صمیمی..
روز ها؛ زنگ ورزش به جای فوتبال و اینها... با هم صحبت میکردیم، گپ و گفتی واقعا دوستانه... از صحبت کردن با او لذت می بردم...
به خاطر او روز ها به #مدرسه می آمدم!...هرگاه که حوصله ام از درس سر می رفت به امید او ادامه میدادم...شبم را به امید او صبح میکردم...اصلا یک لحظه هم نمی توانستم فکر نبودنش را حتی تصور کنم...
تا آنکه... نمی دانم چه شد... من چند روزی سراغش را نگرفتم... بین خودمان بماند از او غافل شدم... نمی فهمم
به نام نزدیک ترین دوست...

دوستی داشتم بسیار صمیمی..
روز ها؛ زنگ ورزش به جای فوتبال و اینها... با هم صحبت میکردیم، گپ و گفتی واقعا دوستانه... از صحبت کردن با او لذت می بردم...
به خاطر او روز ها به #مدرسه می آمدم!...هرگاه که حوصله ام از درس سر می رفت به امید او ادامه میدادم...شبم را به امید او صبح میکردم...اصلا یک لحظه هم نمی توانستم فکر نبودنش را حتی تصور کنم...
تا آنکه... نمی دانم چه شد... من چند روزی سراغش را نگرفتم... بین خودمان بماند از او غافل شدم... نمی فه
در 120 کیلومتری شیراز؛ در ناحیه‌ای خوش آب‌وهوا به نام کام فیروز، تنگی موسوم به بستانک قرار دارد که به بهشت گمشده معروف است.
بهشت گمشده 1740 متر از سطح دریا فاصله دارد و در منطقه‌ای با وسعت 20000 هکتار واقع‌شده است.
تنگ کوهستانی دارای پوششی جنگلی است و زمستان‌های بسیار سردش با بارش برف و یخبندان همراه است.
این منطقه حفاظت‌شده در حوزه آبخیز رود کر قرار دارد.
توپوگرافی منطقه در کنار ارتباط جاده‌ای با تخت جمشید و نقش رستم و پاسارگاد و همچنین چشم
خلاصه روز هجدهم هر روز مسائلی در زندگی ما ایجاد میشود که باید حل شوند، اگر ما ندانیم چطور آنها را حل و فصل کنیم، سراسیمه میشویم. ممکن است مسأله تو این باشد که برای انجام کارهایت وقت کافی نداری⏳⌛️ واحساس درماندگی میکنی، یا ممکن است به خاطر کار زیاد از پادرآمده ای و دلت میخواهد وقت آزاد بیشتری داشته باشی.تمرین معجزه آسای کارهای انجام دادنی، در مورد مسائل روزمره وقتی نمیدانی چه کنی و صرفا دلت میخواهد کاری برایت انجام شود، به تو کمک میکند.پس ا
پیام داد دیدی گفتم با هم باشیم همه چی حله 
پیام دادم
چرا همه استرسا رو من باید بکشم ؟
پیام داد 
خوشحالم که خوشحالی
پیام دادم
خدا کنه همه چی واقعی باشه 
خدا کنه خواب نباشه
پیام داد
همه چی درست میشه !
...
با خودم میگم