نتایج جستجو برای عبارت :

نگاهی به ترین‌های پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر/ رکوردها در انحصار شاگردان پروفسور

پرسپولیس در مجموع 18 دوره لیگ برتر، عنوان پرافتخارترین تیم را در اختیار دارد. در شرایطی که نوزدهمین دوره مسابقات طی هفته‌های آتی آغاز خواهد شد، ترین‌های این تیم در تاریخ لیگ برتر مرور شده است. پرسپولیس در ادوار گذشته لیگ برتر، دوران پرفراز و نشیبی را سپری کرد. این تیم نخستین تیمی بود که تعداد قهرمانی‌اش از یک بیشتر شد ولی در برخی از دوره‌ها خطر سقوط به دسته پایین‌تر را نیز احساس کرد ولی سرخپوشان در 3 فصل گذشته رویایی ظاهر شدند و با 3 قهرمان
از کسانی که به دیدار پدرم در کلاته آمد ، پروفسور هشترودی از بزرگان ریاضی ایران  و از شاگردان انشتین بود. من هم در آن جلسه حضور داشتم . پدر در خلال صحبت های خود با ایشان "تئوری نسبیت" "انشتین" را زیر سوال برد. پروفسور هشترودی با تعجب گفت: استاد چه می گویید! 
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر
االدروس علیها كلمة سر یتم تسلیمها للطالب عند التسجیل 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 1

2
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 2

3
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 3

4
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 4

5
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 5

6
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 6

7
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 7

8
تاریخ ا
اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
روزی ابوریحان درس به شاگردان می گفت که خونریز و قاتلی پای به محل درس و بحث نهاد. شاگردان با خشم به او می نگریستند و در دل هزار دشنام به او می دادند که چرا مزاحم آموختن آنها شده است. آن مرد رسوا روی به حکیم نموده چند سئوال ساده نمود و رفت.
فردای آن روز، شاعری مدیحه سرای دربار، پای به محل درس گذارده تا سئوالی از حکیم بپرسد. شاگردان به احترامش برخاستند و او را مشایعت نموده تا به پای صندلی استاد برسد

ادامه مطلب
آنیل ک. چوپرا نامی شناخته شده در مهندسی زلزله و خصوصا دینامیک سازه هاست. مصاحبه زیر به مناسب بازنشستگی ایشان انجام شده است، خواندنی می باشد.

(لینک فوق از youtube می باشد)
من فیلیپ فیلپو پروفسور مهندسی سازه هستم. این افتخاردارم که 33 سال هم دانشگاهی پروفسور چوپرا بوده ام. دینامیک سازه ها در دو دوره پیشرفته تحصیلات تکمیلی از ایشان آموخته ام. من این مصاحبه با ایشان را ترتیب خواهم داد. از اینکه به ما می پیوندید سپاسگزارم.
آنیل، از اینکه این فرصت را ای
عنوان کتاب: Following Muhammad: Rethinking Islam in the Contemporary Worldنویسنده: Carl W.Ernstانتشارات و سال نشر: The University of North Carolina Press. 2003درباره نویسنده: پروفسور کارل ارنست، استاد برجسته مطالعات دینی در دانشگاه کارولینای شمالی آمریکا است. وی مطالعات فراوانی درباره اسلام داشته و به بسیاری از کشورهای اسلامی سفر کرده و هم اکنون در زمینه مطالعات اسلامی یکی از شخصیت‌های مطرح بین‌المللی است. کارل ارنست از شاگردان خانم آنه ماری شیمل بوده و تاثیر نگاه عالمانه این محقق برجسته
عنوان کتاب: Following Muhammad: Rethinking Islam in the Contemporary Worldنویسنده: Carl W.Ernstانتشارات و سال نشر: The University of North Carolina Press. 2003درباره نویسنده: پروفسور کارل ارنست، استاد برجسته مطالعات دینی در دانشگاه کارولینای شمالی آمریکا است. وی مطالعات فراوانی درباره اسلام داشته و به بسیاری از کشورهای اسلامی سفر کرده و هم اکنون در زمینه مطالعات اسلامی یکی از شخصیت‌های مطرح بین‌المللی است. کارل ارنست از شاگردان خانم آنه ماری شیمل بوده و تاثیر نگاه عالمانه این محقق برجسته
پروفسور عزیز سلام.امیدوارم که روحت در آرامش کامل باشد،که قطعا هست.چه کسی سزاوار تر از تو برای یک آرامش همیشگی؟تو بیشتر از هر کسی  لیاقت این آرامش ابدی را داری.
قصدم از نوشتن این نامه ی کوتاه چیزی نیست جز کمی مرور خاطرات و کمی هم درد و دل.
ادامه مطلب
روزى استادی درشروع کلاس درس، لیوانی پراز آب به دست گرفت. آن را بالا گرفت که همه ببینند... بعد از شاگردان پرسید: به نظر شما وزن این لیوان چقدر است؟
شاگردان جواب دادند: 50 گرم، 100 گرم، 150 گرم...
استاد گفت: من هم بدون وزن کردن، نمی دانم دقیقا“ وزنش چقدراست. اما سوال من این است: اگر من این لیوان آب را چند دقیقه همین طور نگه دارم، چه اتفاقی خواهد افتاد؟
شاگردان گفتند: هیچ اتفاقی نمی افتد.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
درس‌هایی از مرحوم شیخ محمدحسین زاهد (۱)
رعایت حق الناس
اجیر شاگردان!
داداشی! آن آقا اشتباه کرده است. چون با دو پا راه می‌روم، ولی حمار با چهارپا و مهم‌تر اینکه من اجیر این شاگردان هستم. حق ندارم مابین درس بلند شوم و بخاطر احترام گذاشتن به کسی، درس را تعطیل کنم، چرا که حق شاگردان ضایع می شود.
ادامه مطلب
در رابطه با انحصار وراثت دیه می توان عنوان نمود که پس از پرداخت دیه توسط شرکت بیمه به دادگاه ، مبلغ دیه به حساب سپرده ی مخصوصی که حساب بیت المال است ، واریز می گردد تا زمانی که اولیاء دم و وراث بر اساس گواهی انحصار وراثت دیه شناسایی شوند ، مبلغ دیه در حساب باقی می ماند و با ارائه ی گواهی انحصار وراثت توسط اولیاء دم ، دیه به آنها پرداخت خواهد شد .مدارک لازم برای انحصار وراثت دیه ، شامل ؛ شناسنامه و گواهی فوت متوفی ، سند ازدواج متوفی در صورت تاهل
مسابقات شنائی در دهکده ی شیوانا برگزار شده بود و جوانان دهکده و از جمله چند تن از شاگردان مدرسه ی شیوانا هم در این مسابقه شرکت کرده بودند . جمعیت بزرگی در اطراف دریاچه ، نزدیک دهکده جمع شده بودند و منتظر شروع مسابقه بودند . یکی از شاگردان شیوانا که اندامی ورزیده داشت و شناگر ماهری بود ، قبل از مسابقه خطاب به شیوانا و بقیه شاگردان گفت : « من شناگر ماهری هستم . اما شرایط مسابقه سخت و عرض دریاچه خیلی زیاد است و با توجه به سردی آب فکر نکنم بتوانم زیا
فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) آخرین رده بندی تیم های ملی فوتبال در ماه جولای را اعلام کرد که تیم ملی کشورمان با 3 پله سقوط در رده 23 جهان ایستاد. شاگردان ویلموتس علی رغم سقوط 3 پله ای در صدر آسیا قرار گرفتند. *۱۰ تیم برتر جهان:۱- بلژیک/امتیاز 1746۲- برزیل/امتیاز 1726۳- فرانسه/امتیاز 1718۴- انگلیس/امتیاز  1652۵- اروگوئه/امتیاز 1637۶- پرتغال/امتیاز 1631۷- کرواسی/امتیاز 1625۸- کلمبیا/امتیاز 1622۹- اسپانیا/امتیاز 1617۱۰- آرژانتین/ امتیاز 1610*5 تیم برتر آسیا:1-ایران /امتیاز
بنام خداوند قادر ز هیچ
خداوند فکر و خداوند ایج 
خداوند افراد ایجی تبار 
هنر با هنرمند گرددبسیج
با سلام به همه کسانی که زادگاه خودشان و یا پدرانشان ایج بوده و این افتخار بزرگی است که منسوب به ایج باشیم و این وب لاگ اختصاص دارد به هنرمندان ایج اعم از :
شاعران 
بازیگران 
ورزشکاران 
خطاطان
نویسندگان 
ایده های برتر 
مدال آوران 
حافظان 
متفکران 
اندیشمندان 
دانشجویان برتر 
دانش آموختگان برتر 
مدرسان برتر 
صنف های برتر 
مشاغل برتر 
خیرین 
و.....
شیلی به جمع 4 تیم برتر کوپاآمریکا اضافه شد.
تیم فوتبال شیلی با برتری در ضربات
پنالتی بازی مرحله یک‌چهارم‌نهایی رقابت‌های کوپاآمریکا مقابل کلمبیا به
نیمه‌نهایی این جام راه یافت.
 تلاش  2
تیم در جریان بازی گلی در پی نداشت و در نهایت شیلی در ضربات پنالتی به
برتری 5- 4 دست یافت. پس از گل شدن هر 4 ضربه اول 2 تیم، پنالتی پنجم
کلمبیا تسیو هدر رفت تا سانچس با گل کردن ضربه آخر، قهرمان 2 دوره اخیر
رقابت‌ها را به نیمه‌نهایی بفرستند و کارلوس کی‌روش
ساعت بازیهای امروز لیگ برتر از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
برنامه بازی های لیگ برتر خلیج فارس
ارائه نتایج موجود امتحانات ورزشی لیگ های درونی و لیگ برتر لیگ برتر 19 00 لیگ اروپا یک چهارم 23 30 مطالب مرتبط با دو های. به همه حال بازی آزادی تهران و خودرو سازی گروه آزادی در هفته بیست و ششم لیگ برتر مقابل خودرو سازی تبریز یک بر خالی پیروز.
ادامه مطلب
حسینی‌کیا عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره نایاب شدن قطعات الکترونیکی خودور، گفت: از آنجایی که واردات قطعات تنها در اختیار ۵ یا ۶ نفر است نایاب شدن برخی قطعات در بازار امر دور از انتظاری نیست چراکه انحصار، فساد ایجاد می‌کند به طور مثال در برخی موارد قطعه وارد کشور می‌‌شود اما افراد از توزیع آن خودداری می‌کنند./میزان
شاگردان یورگن کلوپ شنبه‌شب با پیروزی 2-0 مقابل تاتنهام ششمین قهرمانی‌شان در معتبرترین رقابت باشگاهی فوتبال اروپا را جشن گرفتند. اما این تنها اهمیت قهرمانی مادرید برای مرسی‌سایدی‌ها نبود چرا که قرمزهای آنفیلد با این قهرمانی تعداد کل قهرمانی‌های مهم‌شان را به عدد 42 رساندند تا دیگر از رکورد منچستریونایتد عقب نباشند.
روزی ابوریحان درس به شاگردان می گفت که خونریز و قاتلی پای به محل درس و بحث نهاد. شاگردان با خشم به او می نگریستند و در دل هزار دشنام به او می دادند که چرا مزاحم آموختن آنها شده است. آن مرد رسوا روی به حکیم نموده چند سئوال ساده نمود و رفت. فردای آن روز، شاعری مدیحه سرای دربار، پای به محل درس گذارده تا سئوالی از حکیم بپرسد. شاگردان به احترامش برخاستند و او را مشایعت نموده تا به پای صندلی استاد برسد. دیدند از استاد خبری نیست. هر طرف را نظر کردند، اثر
پروفسور لایتون و جعبه پاندورا.
Layton: Pandora’s Box in HD
عنوان یک بازی جذاب در سبک بازی های ماجراجویی است که توسط استودیو بازی سازی LEVEL-5 Inc با قیمت 10.99 دلار برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. اگر کنسول های بازی نینتندو را می شناسید با مجموعه بازی های Professor Layton آشنا هستید. پروفسور لیتن کاراکتر اصلی این مجموعه بازی های معمایی است که هر بار وارد ماجراجویی جدیدی می شود. Layton: Pandora’s Box in HD معمای جدیدی برای طرفداران این مجموعه دارد و این بار ماجراجویی پرو
تیم نساجی مازندران در دیدار تدارکاتی خود برابر گل گهر سیرجان با یک گل به برتری رسید.

به گزارش
"ورزش ‌سه"، عصر امروز نساجی مازندران در ششمین بازی تدارکاتی خود در
ورزشگاه کارگران برابر گل گهر سیرجان قرار گرفت که این دیدار تا پایان 90
دقیقه با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان مهاجری پایان یافت.

نساجی که تقریبا با تمام تیم‌های جنوبی لیگ برتر بازی کرده است پیش از ای
خانم دکتر سهیلا سامی جراح مغز و اعصاب ایرانی و از شاگردان پروفسور سمیعی هستن که در آلمان فعالیت می‌کنن .در سن ۲۸ سالگی، ۵۰۰ عمل جراحی‌رو به تنهایی انجام دادن.در توضیح اینکه یک بانوی موفق ایرانی در اروپا هستن و حجابشون‌رو حفظ کردن، میگن "من با انتخاب و آگاهی حجاب را برگزیدم و این دیگر داخل و خارج از کشور ندارد؛ به عقیده من میزان انتخاب پوشش به فرد بستگی دارد و من هم همان طوری که در آلمان پوشش دارم به همان میزان در ایران دارم."بعضی سلبریتی‌ها
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
دانلود دوبله فارسی فیلم پروفسور و مرد دیوانه The Professor and the Madman 2019
فیلم سینمایی پروفسور و مرد دیوانه ۲۰۱۹ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام فیلم: پروفسور و مرد دیوانه | ژانر: درام، معمایی، بیوگرافی، هیجان انگیز | تاریخ انتشار: 2019
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان پخش: 02:04:27 | کیفیت فیلم: WEB-DL
حجم: 2.03 گیگابایت + 1.08 گیگابایت + 553 مگابایت | امتیاز: 7.4 از 10
خلاصه داستان:در اواسط قرن نوزدهم میلادی، پروفسور جیمز موری روند تألیف فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد را آ
اگر می‌خواهید بهترین خودتان باشید، باید خود و شخصیت خود را به خوبی بشناسید و همچنین اطرافیان خود را نیز تحلیل شخصیتی کنید. (جان مایر نویسنده کتاب هوش شخصی John D. Mayer, author of personal intelligence) . پروفسور مایر می‌گوید شخصیت هر فرد، فرمان زندگی اوست که می‌تواند او را به هر سو پیش ببرد. جان مایر که پروفسور و استاد روانشناسی دانشگاه نیوهمشایر و یکی از همکاران ارائه تئوری هوش هیجانی بوده است، می‌گوید شخصیت شناسی ، نیازهای اجتماعی ما را به تعادل می‌رسان
مشتری برتر

در طول حدود سه دهه تولید وایت برد ثابت نمودیم که همواره برترین کیفیت را ارایه نموده ایم.

رضایت کاربران ما در این مدت عامل اصلی در بالا بردن کیفیت بوده است.از همه شما متشکریم.
مشتریان ما یقینا برتر از دیگران هستند......

پیر روشن ضمیر مرحوم ابوموسی محیی (ره) از شاگردان آقا سید هاشم حداد :

آقای قاضی فرموده بود : یکی از فقها و علمای بزرگ را خواب دید و از او سببِ نجات را پرسید ، گفته بود : یک روز در کوچه ای رد می شدم ، پسر بچه ای گریه می کرد و سیب می خواست ، ولی مادرش قادر به خرید سیب نبود . مقداری سیب خریدم و به آن مادر و پسر دادم . پسر خوشحال شد و خوشحالی این پسر باعث نجات شد .

عطش حضور ، ج ۱ ، ص ۳۱

قتل عایشه به دست معاویه (به اعتراف اهل سنت عمری)
رشید الدین فضل الله وزیر و مورخ بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
در ربیع الابرار زمخشری و در کامل السفینه این حدیث معتبر است که معاویه عائشه را به خانه خود دعوت کرد و سرچاهی به نی بپوشید و بر آن کرسی آبنوسین نهاد و عایشه ام المومنین (ام الفاسقین) را بر آنجا نشاند. بر نشستن و فرو رفتن همان بود. معاویه بفرمود تا چاه را با آهک بینباشتند.
جامع التواریخ، تاریخ ایران و اسلام، تالیف رشید الدین فضل الله، جلد ۲
منحنی قلب من تابع ابروی توست
خط مجانب بران کمند گیسوی توست

حد رسیدن به تو مبهم و بی انتهاست
بازه تعریف دل در حرم کوی دوست

چون به عدد یک تویی من همه صفر ها
انچه که معنی دهد قامت دلجوی توست

گرمی جان بخش او جزعی از ان خوی توست
بی تو وجودم یک سری واگرا
ناحیه همگراش دایره روی توست
پروفسور هشترودی
دیــــ/ن
⭕️ ایران انحصار آمریکا را در ساخت موتور فضایی شکست
حسین صمیمی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در پژوهشگاه فضایی ایران به دانش طراحی و ساخت موتورهای فضایی با نام «آرش» دست پیدا کردیم، گفت: تاکنون این فناوری با عنوان موتورهای استار در اختیار کشور آمریکا بود که هم اکنون ما موفق شده ایم این موتورها را با ویژگی هایی که با موتورهای استار برابری می کند، تولید کنیم.
موتور فضایی آرش در سامانه انتقال مداری ماهواره قرار می گیرد و امکان ارسال ما
شرکت SEGA در حال ساخت نسخۀ جدیدی از بازی یاکوزا (Yakuza) است و گویا قصد دارد ماه آینده از این بازی رونمایی کند. این مجموعه از گذشته در انحصار کنسول پلی استیشن بوده است؛ اما به تازگی از انحصار این کنسول خارج شده و قرار است برای پلتفرم‌های دیگر نیز عرضه شود.
ادامه مطلب

بیانیه مدیر ارشد پزشکی انگلیس (پروفسور کیریس ویتی) در مورد یک بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا
یک بیمار که نتیجه آزمایش او به ویروس کرونا مثبت بوده تعداد مبتلایان به ویروس کرونا را در انگلیس به 4 نفر رسانده است. این مورد جدید به واسطه یک تماس شناخته شده فرد انگلیسی در کشور فرانسه بوده است.
ادامه مطلب
آیا می دانستید بغل گوشمان در شهر محلات در سال های اول جنگ ،افرادی بودن که برای استفاده شخصی از موتور سیکلتی که سپاه در اختیار واحد آنان گذاشته بود استفاده نمی کردند .

یا برای تلفن سپاه صندوق سکه گذاشته بودن تا اگر فرد سپاهی می خواست در مورد امور شخصی با منزل یا امور دیگر شخصی تماسی بگیرد از بیت المال نباشد .

یا دسر غذا که پیاز بود را حذف کردن تا اسراف نباشد و یا برخی از برنامه غذایی که معمولا لوبیا پلو (اگر لوبیا در آن پیدا می کردی) را به تخم مر
ه گزارش گروه ورزشی خبرگزاری نیوزمای؛ تیم فوتبال پرسپولیس در حالی قهرمان جام حذفی شد که در دیدار فینال اتفاقات زیادی رخ داد. در جریان دیدار فینال جام حذفی، بنری در ورزشگاه در دستان چند جوان با مضمون فارسی و انگلیسی که برانکو بمان.
برانکو بعد از بازی در جمعی خودمانی گفته بود این صحنه را در بازی دیدم و واقعا این بنر من را احساساتی کرد. به هر حال می‌توان از این موضوع نتیجه گرفت پروفسور هم به بسیاری از موارد در فوتبال ما عادت کرده و آنها را دوست د
اول از همه اعتراف میکنم که یکی از کارای مورد علاقم پیدا کردن گاف های فیلم هاست و به همین خاطر یک قسمت جدید باز میکنم که قراره گاف هایی که پیدا میکنم رو توش بنویسم:
12:11 تا 12:13، به شونه دست ایمی نگاه کنین که تغییر جهت میده
14:02 تا 14:04، مگه جو دست نمیداد؟
17:50 تا 17:53، اون نور آبی که یهو روی خونه میافته، حتی اگر رعد و برقم باشه به نظر خیلی مصنوعیه، و البته برف هم نمیومده
از 42:10 تا 42:14 به صورت مگ نیگا کنین، اون سبیل یهو از کجا پیداش شد؟
از 19:55 تا 20:59 به کروات
به گزارش وبلاگ کاشمر به نقل از ورزش سه: در اهمیت پست گلری، اشاره به یکی از آخرین دیدارهایی که در سطح فوتبال دنیا برگزار شد، کفایت می کند؛ جایی که اتلتیکومادرید طی دو بازی رفت و برگشت موفق به حذف لیورپول مدافع عنوان قهرمانی مسابقات شد و این اتفاق تلخ برای قرمزهای آنفیلدی در شرایطی رخ داد که  آدرین در غیاب گلر مطمئن لیورپولی ها آلیسون بکر بازی می کرد و نمایش بهتری از کاریوس در فینال سال 2018 لیگ قهرمانان اروپا نداشت تا دو جام به راحتی از دست شاگ
برنامه نیم فصل دوم لیگ برتر ایران
- کمیته مسابقات برنامه نیم فصل دوم هجدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های کشور در فصل ۹۸-۹۷ را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه نیم فصل دوم مسابقات هجدهمین دوره لیگ برتر به شرح زیر است:
ادامه مطلب
 استادى از شاگردانش پرسید: چرا ما وقتى عصبانى هستیم داد می‌زنیم؟ چرا مردم هنگامى که خشمگین هستند صدایشان را بلند می‌کنند و سر هم داد می‌کشند؟ شاگردان فکرى کردند و یکى از آن‌ها گفت: چون در آن لحظه، آرامش و خونسردیمان را از دست می‌دهیم استاد پرسید: این که آرامشمان را از دست می‌دهیم درست است امّا چرا با وجودى که طرف مقابل کنارمان قرار دارد داد می‌زنیم؟ آیا نمی‌توان با صداى ملایم صحبت کرد؟ چرا هنگامى که خشمگین هستیم داد می‌زنیم؟ شاگردان ه

30 سال سی تجربهموضوع(ها):
شهاوند، زمان، 1336 - - خاطرات. / معلمان - ایران - خاطرات / آموزش - عشایری - ایران
پدیدآور(ان): زمان شهاوند
ناشر (ان): شاپورخواست
 ۱۵۲ صفحه - رقعی (شومیز) - چاپ ۱ - ۱۰۰۰ نسخه 
 ISBN: 978-600-260-378-4 تاریخ نشر:۹۶/۱۰/۲۵  قیمت :۱۵۰۰۰۰ ریالکد دیویی:۳۷۱.۱۰۰۹۵۵  زبان کتاب:فارسی  محل نشر:لرستان - خرم‌آباد

افق تجربه 7: تجارب برتر تربیتی رتبه‌های برتر کشوری در سال تحصیلی 1396 -97موضوع(ها):
معلمان - روابط با شاگردان - جنبه‌های روان‌شناسی - کنگر

30 سال سی تجربهموضوع(ها):
شهاوند، زمان، 1336 - - خاطرات. / معلمان - ایران - خاطرات / آموزش - عشایری - ایران
پدیدآور(ان): زمان شهاوند
ناشر (ان): شاپورخواست
 ۱۵۲ صفحه - رقعی (شومیز) - چاپ ۱ - ۱۰۰۰ نسخه 
 ISBN: 978-600-260-378-4 تاریخ نشر:۹۶/۱۰/۲۵  قیمت :۱۵۰۰۰۰ ریالکد دیویی:۳۷۱.۱۰۰۹۵۵  زبان کتاب:فارسی  محل نشر:لرستان - خرم‌آباد

افق تجربه 7: تجارب برتر تربیتی رتبه‌های برتر کشوری در سال تحصیلی 1396 -97موضوع(ها):
معلمان - روابط با شاگردان - جنبه‌های روان‌شناسی - کنگر
مشتری برتر

در طول حدود سه دهه تولید وایت برد ثابت نمودیم که همواره برترین کیفیت را ارایه نموده ایم.

رضایت کاربران ما در این مدت عامل اصلی در بالا بردن کیفیت بوده است.از همه شما متشکریم.
مشتریان ما یقینا برتر از دیگران هستند......

برای مشتریان خوبمان امکانات ویژه ای داریم:

وایت برد سرامیکی و مغناطیسی با عرض 100 و120 در طول نامحدود یک تکه....
09121144229
پارک
علمی پروفسور بازیما مکانی بسیار جالب و دیدنی که با هدف آشناسازی کودکان وحتی
بزرگسالان با مجموعه های مختلف جانوران ، گیاهان و بدن انسان بنا گردیده  است. پارک علمی پروفسور بازیما اولین پارک
موضوعی علمی در ایران که در مساحتی حدود 2400متر در منطقه گردشگری سپاد واقع شده
است. در این پارک شما سوار بر ماشین زمان شده و به ابتدای خلقت جهان رفته و سفری
پراز هیجان را از آغاز پیدایش جهان خلقت تا سوار شدن بر زیر دریایی اکتشافی سری به
دنیای عجیب جانورا
پارک
علمی پروفسور بازیما مکانی بسیار جالب و دیدنی که با هدف آشناسازی کودکان وحتی
بزرگسالان با مجموعه های مختلف جانوران ، گیاهان و بدن انسان بنا گردیده  است. پارک علمی پروفسور بازیما اولین پارک
موضوعی علمی در ایران که در مساحتی حدود 2400متر در منطقه گردشگری سپاد واقع شده
است. در این پارک شما سوار بر ماشین زمان شده و به ابتدای خلقت جهان رفته و سفری
پراز هیجان را از آغاز پیدایش جهان خلقت تا سوار شدن بر زیر دریایی اکتشافی سری به
دنیای عجیب جانورا
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
اگر تا به حال هشتگ را در اینستاگرام جستجو کرده اید ، 
قبلاً در برنامه اینستاگرام تلفن همراه وجود داشت که شما فقط 9 پست برتر برای هر هشتگ را مشاهده می کنید ، اما به لطف یک به روزرسانی اخیر اکنون می توانید هنگام جستجوی هشتگ ، بین پست های "برتر" و "اخیر" جابجا شوید (توجه:
بدست آوردن در پست های برتر برای یک هشتگ راهی عالی برای کشف توسط کاربران جدید است. مانند نمایش در صفحه کاوش ، می تواند به یک اثر شبکه عظیم منجر شود که اساساً باعث می شود پست شما در ای
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس فی تاریخ الفلسفة 
الأستاذ الشیخ فضیل الجزائری
صیف 1440هـ فی قم المقدّسة

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
كلیات البحث و فهرسة عامة

2
الأنساق الفلسفیّة

3
المدارس الفلسفیة الأربع قبل سقراط

4
نقد المدارس الأربع ، مرحلة سقراط

5

6

7

8

9
بسم الله الرحمن الرحیم
یا ابافاضل ادرکنی
فقط میتوانم بگویم پروفسور مجیدسمیعی نیازی به اختلاس ندارد،دنیا به پایش پول میریزد،
تا دیروز نام اختلاس ها با الف و ب و جیم و دال بود حال که نوبت به آبروی ایرانیان در جهان شد،نامش درشت و شفاف درخشید؟؟؟
بدا به حالمان
یاد تهمت کفر به ابوعلی حسین سینا
و شهادت سهروردی ها افتادم
و غربت فردوسی ها در زمان غزنویان
شاید اختلاس گران برای جلوگیری از نابودی خود و تهدید کردن بزرگان این مملکت میخواهند بگویند برای
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس فی تاریخ الفلسفة 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
كلیات البحث و فهرسة عامة

2
الأنساق الفلسفیّة

3

4

5
أفكار سقراط : تحلیل و نقد

6
أفلاطون: نظریة المعرفة عند أفلاطون

7

8

9
استادى در شروع کلاس درس، لیوانى پر از آب به دست گرفت. آن را بالا نگاه داشت که همه ببینند. بعد از شاگردان پرسید: به نظر شما وزن این لیوان چقدر است؟ شاگردان جواب دادند ۵۰ گرم، ۱۰۰ گرم، ۱۵۰ گرم.
استاد گفت: من هم بدون وزن کردن، نمی دانم دقیقاً وزنش چقدر است. اما سوال من این است: اگر من این لیوان آب را چند دقیقه همین طور نگه دارم، چه اتفاقى خواهد افتاد.
شاگردان گفتند: هیچ اتفاقى نمی افتد.

استاد پرسید: خوب، اگر یک ساعت همین طور نگه دارم، چه اتفاقى می ا
✍️ پروفسور پیتر بینارت، دانشگاه نیویورک ترجمه: دکتر اسفندیار خدایی✍️ تجارب تاریخی نشان می دهد که تحریمهای اقتصادی موجب می‌شوند کنترل جامعه هدف به دست انحصارطلبان حاکم بیفتد و روند مردمسالاری به حاشیه رانده شود. تاریخچه طولانی مداخلات آمریکا در امور داخلی کشورهای مختلف نشان می دهد که این مداخلات همواره یک مشکل را حل کرده اند اما مشکلات بزرگتری را به وجود آورده اند. مثلاً در دهه 1980 دولت ریگان مجاهدین افغانی را برعلیه شوروی تجهیز و حمایت
سال‌هاست بحث برابری حقوق زن و مرد، یکی از مباحث داغ رسانه‌ها و محافل سیاسی است. اما آیا باوجود تفاوت‌های زیستی و فیزیولوژیکی زن و مرد، امکان یکسان ساختن حقوق و منافع آن‌ها وجود دارد؟ این موضوع در برخی کشورهای اسکاندیناوی به بوته آزمایش گزارده شده است و برخلاف پیش‌بینی‌ها نتایج کاملاً شوک‌آور بوده است. در این ویدئو، پروفسور Jordan Peterson و خانم سوفی واکر، در مورد نتایج برابری مرد و زن و تجارب به‌دست‌آمده مباحثه می‌کنند. جردن پیترسن روان‌
دانلود فیلم پروفسور و مرد دیوانه 2019
دانلود فیلم The Professor And The Madman 2019
پیش نمایش فیلم اضافه شد
نسخه کم حجم و با کیفیت x265 اضافه شد
کیفیت ۴۸۰p اضافه شد
کیفیت ۱۰۸۰p اضافه شد
ژانر : بیوگرافی , رازآلود , مهیج
مدت زمان : ۱۲۴ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV انکودر : MkvCage حجم : ۱٫۲ گیگابایت محصول : آمریکا , ایرلند ستارگان : Mel Gibson, Sean Penn, Natalie Dormer, Jeremy Irvine کارگردان : P.B Shemran لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
توضیحات دوبله :
دوبله فارسی
درباره برند:
PORSCHE کمپانی مطرح خودروسازی در سال 1931 میلادی توسط پروفسور Ferdinand Porsche در کشور آلمان افتتاح شد. هم زمان با جنگ جهانی دوم پورشه با تولید ماشین آلات جنگی سهم بسزایی در جنگ جهانی دوم داشت. پس از جنگ جهانی Porsche با تولید خودروهای لوکس و مسابقه ای به یکی از قدرت های برتر خودروسازی در جهان تبدیل شد. PORSCHE نیز مانند اکثر برندهای خودروسازی تولیدات خود را در زمینه های دیگر همچون عطر و ادکلن افزایش داد و در سال 2008 میلادی اولین عطر خود را وارد ب
کتاب پروفسور و خدمتکار pdf
کتاب پروفسور و خدمتکار که با نام«استاد و خدمتکار» نیز شناخته می شود ،نوشته یوکو اوگاوا (-۱۹۶۲ )، نویسنده ژاپنی برنده جایزه یومیوری است.‌
در «استاد و خدمتکار»، راوی زنی است با تحصیلات ابتدایی و خانه‌دار که پسر نوجوانی دارد. او می‌پذیرد که خدمتکار یک استاد ریاضی باشد؛ ریاضیدانی که ۱۷ سال پیش در حادثه رانندگی دچار آسیب مغزی شده و این آسیب، شرایط روحی و روانی عجیبی برای او به وجود آورده است. او قادر نیست هیچ چیز جدیدی
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس فی تاریخ الفلسفة 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
كلیات البحث و فهرسة عامة

2
الأنساق الفلسفیّة

3

4

5

6

7
تتمة أفكار أفلاطون: أدلة تجرد النفس 

8
المجتمع فی فكر أفلاطون و نقد آرائه

9
نامه های من به تو
برتر از منند...برتر از تو
زیرا نور
برتر است از چراغ
شعر
برتر از دفتر
بوسه
برتر از لبها
نامه های من به تو
پر اهمیت تر از تو
از من
آنها تنها گواهانی هستند
که دیگران در آن
زیبایی تو را
و دیوانگی مرا
خواهند یافت
شعر از نزار قبانی
نامه های من به تو
برتر از منند...برتر از تو
زیرا نور
برتر است از چراغ
شعر
برتر از دفتر
بویه
برتر از لبها
نامه های من به تو
پر اهمیت تر از تو
از من
آنها تنها گواهانی هستند
که دیگران در آن
زیبایی تو را
و دیوانگی مرا
خواهند یافت
شعر از نزار قبانی
عیسی به شاگردان خود گفت: « یکی از شما به من خیانت خواهد کرد.» این سخن باعث ناراحتی و تعجب شاگردان شد. عیسی گفت آنکه اول دستش را به سوی بشقاب دراز کند به من خیانت خواهد کرد. یهودا پرسید «استاد من خواهم بود؟» عیسی گفت «آری». (شام آخر)
بعد از شام عیسی با پطرس و یعقوب و یوحنا به کوه زیتون رفت و مناجات کرد. بعد از مناجات یهودا با عده ای مسلح به سوی عیسی آمد. به همراهان خود گفت که هرکس را من ببوسم، او عیسی خواهد بود. سپس مستقیم به سوی عیسی رفت و گفت «سلام ا
نام جوئی؟ چو ملک باش نکو کردارقدر خواهی؟ چو فلک باش بلند ارکانبرو ای قطره در آغوش صدف بنشینروی بنمای چو گشتی گهر رخشان(پروین اعتصامی)
به گزارش وبگاه هیأت رهروان حجت (عج) بردخون و به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، پنجاه و ششمین همایش جایزه بنیاد البرز صبح یکشنبه 5 اسفند در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
بنیاد فرهنگی البرز در سال 1342 با هدف کمک به اشاعه فرهنگ کشور از طریق اعطای جوایزی به‌نام "جایزه بنیاد البرز" به دانشمندان، پژوهند
آبسردکن آنی آدمک یکی از افتخارات ملی و جهانی شرکت البرز دما کاران در صنعت سرمایشاست که از سال 1386 توسط این شرکت اختراع و به ثبت رسیده و انحصار آبسردکن آنی 20 سال در اختیار این شرکت می باشد.
آبسردکن های آنی فاقد مخزن بوده و از آب لوله کشی تغذیه می کنند.این امر باعث جلوگیری از رشد و نمو باکتری ها، انگل ها و میکروارگانیزم ها شده و با جلوگیری از انباشت رسوبات بی نیاز از تمیزکاری مخزن آبسردکن آنی می باشد.
شرکت البرز دماکاران انواع آبسردکن آنی را در ق
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس فی تاریخ الفلسفة 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
كلیات البحث و فهرسة عامة

2
الأنساق الفلسفیّة

3

4

5

6

7

8

9
تتمة آراء أفلاطون مع تلخیص و نقد
آبسردکن آنی آدمک یکی از افتخارات ملی و جهانی شرکت البرز دما کاران در صنعت سرمایشاست که از سال 1386 توسط این شرکت اختراع و به ثبت رسیده و انحصار آبسردکن آنی 20 سال در اختیار این شرکت می باشد.
آبسردکن های آنی فاقد مخزن بوده و از آب لوله کشی تغذیه می کنند.این امر باعث جلوگیری از رشد و نمو باکتری ها، انگل ها و میکروارگانیزم ها شده و با جلوگیری از انباشت رسوبات بی نیاز از تمیزکاری مخزن آبسردکن آنی می باشد.
شرکت البرز دماکاران انواع آبسردکن آنی را در
آبسردکن آنی آدمک یکی از افتخارات ملی و جهانی شرکت البرز دما کاران در صنعت سرمایشاست که از سال 1386 توسط این شرکت اختراع و به ثبت رسیده و انحصار آبسردکن آنی 20 سال در اختیار این شرکت می باشد.
شرکت البرز دماکاران انواع آبسردکن آنی را در
آبسردکن آنی آدمک یکی از افتخارات ملی و جهانی شرکت البرز دما کاران در صنعت سرمایشاست که از سال 1386 توسط این شرکت اختراع و به ثبت رسیده و انحصار آبسردکن آنی 20 سال در اختیار این شرکت می باشد.
شرکت البرز دماکاران انواع آبسردکن آنی را در ق
لیگ برتر پرتغال
شاید با ورود بازیکنان ایرانی مانند مهدی طارمی به تیم ریو آوره و یا عابدزاده و مهرداد محمدی به لیگ برتر پرتغال، با این لیگ کمی بیشتر آشنا شده باشیم اما باید در نظر داشته باشید که لیگ برتر پرتغال از لیگ های مشهور اروپا است و در بین ده لیگ برتر اروپا قرار دارد.
سازمان لیگ فوتبال پرتغال زیر نظر یوفا به فعالیت خود ادامه می دهد و قوانین و مقررات این لیگ تحت استاندارد های یوفا قرار دارد و به همین دلیل بازی های لیگ برتر پرتغال هموار
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس فی تاریخ الفلسفة 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
كلیات البحث و فهرسة عامة

2
الأنساق الفلسفیّة

3

4

5

6

7

8

9
تتمة آراء أفلاطون مع تلخیص و نقد

10
نبذة تاریخیة عن أرسطو

11
انج
بالاخره لوگو درست شد اگر نظر و یا پیشنهادی دارید با من(مدیریت‌گیم‌پلی‌برتر) در میان بگذارید‌. ممنون از همراهان گرامی‌. البته هنوز هدر سایت کمی مشکل داره چه در ویو موبایل و چه در کامپیوتر اگر برنامه‌نویسی تحت وب می‌دانید لطفا کمک کنید‌.
بالاخره لوگو درست شد‌. اگر نظر و یا پیشنهادی دارید با من(مدیریت‌گیم‌پلی‌برتر) در میان بگذارید‌. ممنون از همراهان گرامی‌. البته هنوز هدر سایت کمی مشکل دارد چه در ویو موبایل و چه در کامپیوتر اگر برنامه‌نویسی تحت وب می‌دانید لطفا کمک کنید‌.
خلاصه رمان معلول:

سارا دبیر درس الهیات و فلسفه در یکی از دبیرستان های مذهبی واتیکان است او ۳ سال است که وارد این حرفه شده و کلاس هایش به شدت جذاب و پر مخاطب است تا اینکه در اواسط سال تحصیلی شاگردی جدید به جمع دانش آموزان او می پیوندد شاگردی با نام مارگاریتا ، او فلج است و حتی نمی تواند صحبت کند خانواده ی او می گویند او در ۱۰ سالگی زمانی که در اتاقش تنها بود خود را از ساختمان پایین انداخته و به این روز افتاده است ، مارگاریتا با اینکه فلج است اما
جزوه شیمی آلی 1 و 2 پروفسور اسلامی دانشگاه تهران
این جزوه به صورت دست نویس است. این جزوه دروس شیمی آلی 1 و 2 پروفسور محمدرضا اسلامی دانشگاه تهران می باشد که به طور مفصل و بسیار عالی به ارائه مطالب مطرح در این واحد درسی پرداخته است . این جزوه در 292 صفحه با کیفیت خوبی اسکن شده و امیدواریم در جهت کمک به شما عزیزان مورد استفاده قرار بگیرد . ...دریافت فایل
میخواهیم نوع ستون second را از string به float برای تمام داکیومنت ها (رکوردها) تغییر دهیم مراحل زیر را طی میکنیم:
1-
PUT  _ingest/pipeline/convert-call-seconds-to-float{  "description": "converts the content of the second field to an float",  "processors" : [    {      "convert" : {        "field" : "second",        "type": "float",        "ignore_missing": true      }    }  ]}
2-
POST /db_name/_update_by_query?pipeline=convert-call-seconds-to-float
مرجع:
Update By Query API
بسم الله الرحمن الرحیم
المنهج الجدید فی تعلیم الفلسفة 
شرح كتاب الشیخ محمد تقی مصباح الیزدی حفظه الله
الدروس علیها كلمة سر للحصول علیها ، ینبغی التسجیل فی المادة عن طریق الواتساب

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
 مقدمة الكتاب وبیان المسار العام لتاریخ الفلسفة

2
تاریخ الفلسفة فی اوربا الدرس 2

3
مراجعة الدرس 1و2

4
الدرس 3و4

5
الدرس 5و6

6
الدرس من 7 الى 10

7
مراجعة قسم تاریخ الفلسفة 

8
من الدرس 11 الى منتصف الدرس 14

9
من الدرس 14 الى 17 

10
من الدرس 17 الى 19

11
الد
استاد این بار با موضوع جدیدی درس انشاء را شروع کرد. او لیوانی را از کیف خود در آورد  به شاگردان نشان داد و گفت موضوع انشاء امروز این است. بعد ناگهان لیوان را به زمین زد و صدای مهیبی بلند شد و تکه های شیشه به این سوی و آن سوی پرت شد. همه شاگردان از این کار استاد متعجب شده بودند و سکوت همراه با ترسی ملایم فضای کلاس را در بر گرفته بود. انگاری زمان متوقف شده بود و همه در فکر عمیقی فرو رفته بودند. بعد استاد گفت حالا شروع کنید به نوشتن!
پس از مدتی مشخص شد
دانشگاه تاسمانیا امروز بخاطر نقش خود در اعمال ناشایست در قبال افراد بومی تاسمانی عذرخواهی کرد.در حالی که بیش از 600 نفر در خانه اصلی دانشگاه - Domain House - جمع شده بودند، عذرخواهی توسط صدراعظم مایکل فیلد و پروفسور روفوس بلک معاون معاون صدراعظم انجام شد. بزرگان بومی، رهبران و اعضای جامعه از سراسر ایالت برای شنیدن عذرخواهی حضور داشتند.
پروفسور بلک گفت: "به طور سنتی، هنگامی که ما به عقب نگاه کردیم، این کار به معنای تجلیل از دانشگاه و بازتاب آن با احس
 آیا مجتهدین اجازه پاسخگویی به استفتائات دارند؟
علی مهدوی

خبر اعلام مرجعیت از سوی چندتن از فضلا، بحث داغ این روزهای حوزه علمیه است. تا آنجا که فقط محدود به این افراد نماند و شامل حال فضلایی که اقدام به انتشار استفتائات -در سایتشان- نموده‌اند هم شد؛ ولو اینکه ادعایی برای مرجعیت ندارند. لذا این گمانه‌زنی مطرح شد که چرا فقط آقایان نشست اساتید مورد هجمه رسانه‌ها قرار گرفتند و دیگرانی که دارای سایت و استفتائات هستند چرا در حاشیه امن هستند؟!
دشمن دنبال #انحصار_علمی است و برای همین دانشمندانمان را ترور می‌کنند
رهبر انقلاب در دیدار نخبگان علمی:
️ باید یک تعامل دوجانبه بین نخبگان و نظام مدیریتی وجود داشته باشد.
️ دستگاه حکومتی باید به نخبگان خدمات دهد و نگذارد که نخبه از نقش‌آفرینی عقب بماند؛ که اگر نخبه‌ی ما از نقش‌آفرینی عقب ماند، کشور پیشرفت نمی‌کند.
️ امروز ثابت شده که هیچ‌چیز مانند نیروی انسانی در #پیشرفت کشور تأثیر ندارد. #منابع_انسانی یک گنجینه و #ثروت_عظیم هستند که دش
در این وبلاگ سعی می شود، برندهای برتر حوزه سئو و خدمات هر یک، با توجه به سطح خدمات دریافت شده، معرفی گردد.
انتشار اسم هر سایت، مبنی بر تایید یا رد همه محتوای آن سایت و یا فعالیت مورد بحث نیست و تنها تحلیل شخصی ارایه شده، مد نظر است.

با ما همراه باشید تا تکمیل پست...
دانلود زیرنویس فیلم The Professor 2018
دانلود زیرنویس فیلم پروفسور 2018
خلاصه داستان فیلم The Professor(فیلم سینمایی پرفسور)محصول سال 2018، فیلمی در ژانر کمدی درام به کارگردانی وین رابرتز و بازی جانی دپ(Johnny Depp) است.داستان این فیلم درباره یک پرفسور بی پروا است که پزشکان یک بیماری سرگیجه برای او تشخیص می دهند تا اینکه...زیرنویس این فیلم زیبا را میتوانید از سایت بلکس ساب دانلود کنید.
دانلود زیرنویس فارسی
دانلود زیرنویس فیلم پروفسور
آرشیو کامل زیرنویس
زیرنویس ف
سیو تیم برتر سال ۲۰۱۹
مشخصات : - سکه بی نهایت- باز بودن تمام بازیکنان برای خریدترکیب تبم برتر سال ۲۰۱۹ در بازی : رونالذو - آگئورو - مانه - امباپه - کین - مسی - هازارد - دیبالا - سانه - پوگبا - آلوز - لیخت - فان دایک - آلبا - آلیسون - دخ آلینک دانلود : 
http://uplod.ir/8nak9y1e4n80/Legends_save.zip.htm
سازنده : افشین دوست محمدی
جزوه اصول طراحی کوره های صنعتی پروفسور رضا قاسم زاده دانشگاه علم و صنعت
این جزوه به صورت تایپ شده است . این جزوه درس اصول طراحی کوره های صنعتی پروفسور رضا قاسم زاده دانشگاه علم و صنعت می باشد که به طور کامل به ارائه مباحث مطرح در این واحد درسی پرداخته است . این جزوه در 16 صفحه همراه با نمونه سوالات امتحان پایان ترم استاد بوده و امیدواریم در جهت کمک به شما عزیزان مورد استفاده قرار بگیرد . ...دریافت فایل
خانم دکتر سهیلا سامی جراح مغز و اعصاب ایرانی و از شاگردان پروفسور سمیعی هستن که در آلمان فعالیت می‌کنن .در سن ۲۸ سالگی، ۵۰۰ عمل جراحی‌رو به تنهایی انجام دادن.در توضیح اینکه یک بانوی موفق ایرانی در اروپا هستن و حجابشون‌رو حفظ کردن، میگن "من با انتخاب و آگاهی حجاب را برگزیدم و این دیگر داخل و خارج از کشور ندارد؛ به عقیده من میزان انتخاب پوشش به فرد بستگی دارد و من هم همان طوری که در آلمان پوشش دارم به همان میزان در ایران دارم."
بعضی سلبریتی‌ها
شرکت های برتر ساخت اپلیکیشن
در مقالات قبلی به توضیح مزایای طراحی اپلیکیشن در محیط Native و مقایسه آن با اپلیکیشن های آنلاین و بدون کدنویسی پرداختیم. در این مقالات مشخص شد که برای ساخت حرفه ای و توسعه اپلیکیشن در محیطی پایدار و تضمین موفقیت آن در طولانی مدت، به شرکت های برتر ساخت اپلیکیشن نیاز خواهیم داشت. شرکت هایی که با داشتن اصول و پلتفرم های مناسب، بازار هدف را به درستی جستجو کرده و با مهارت و علم کافی به توسعه اهداف کسب و کارها بپردازند.

ا
آیه الله ملا اسماعیل عقدایی از علمائ مشهور یزد که از شاگردان آیه الله بحر العلوم می باشد،زمانیکه در نجف بودند یک روز برای زیارت امام حسین علیه السلام وارد کربلا میشوند .وقتی نزدیک حرم میرسند مشغول خواندن اذن دخول میشوند.ملا اسماعیل به رفقای خود میگوید تا حضرت به او اذن ورود ندهد وارد حرم نخواهم شد ولذا روز اول اذن به اوداده نمی شود واو بر میگردد.وروز دوم همین کار راتکرار میکند وباز اجازه ورود داده نمی شود ،برای روز سوم می آید وبا دلی شکسته و
پارک علمی پروفسور بازیما مشهد
​​​
گروه گردشگری مسافرسلام در این بخش یکی از متفاوت‌ترین و موفق‌ترین انواع مراکز تفریحی در جهان، پارک علمی پروفسور بازیما مشهد را به شما عزیزان معرفی می‌نماید.جدای از زیارتگاه این شهر، می توانید از دیگر جذابیت‌های گردشگری مشهد نیز بهره‌مند شوید.به عنوان مثال یکی از جالب‌ترین تفریحات رفتن به پارک علمی پروفسور بازیما می‌باشد.
پارک علمی پروفسور بازیما مشهد منحصر به فردترین پارک موضوعی علمی ایران در سه
  در مهمترین بازی هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه سایپا پذیرای نامی‌نو خواهد بود.
بخش ورزش بانوان مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هفته بیست و یک لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه با برگزاری 6 دیدار پیگیری می‌شود که در مهمترین بازی هفته شاگردان اردلان در تیم سایپا مقابل نامی‌نو مدافع عنوان قهرمانی قرار می‌گیرند. سایپا در لیگ امسال 13 برد را کسب کرده و با 41 امتیاز در رده چهارم قرار دارد. نا
10 نیروی ویژه برتر جهان :
نیروهای ویژه به واحد های نظامی گفته میشود که طی مراحل و آموزش های ویژه نظامی، از آمادگی و توانایی بخصوص برخوردار میگردند و توانایی انجام ماموریت های بسیار حساس را دارا هستند. این افسران بر اساس توانایی ها فیزیکی از بین نیروهای عادی دست چین شده و پس از آزمون ها و تست ها به خدمت نیروی ویژه درمیایند.
ادامه مطلب
از هنرآموزان رشته های گرافیک ، پویانمایی و گرافیک رایانه ای علاقمند دعوت می شود پیشنهادات خود را در مورد جشنواره الگوهای برتر تدریس و نمونه آثار را در قالب فیلم ، عکس و متن تا تاریخ 97/11/5 به گروه هنر متوسطه دوم استان ارسال نمایند.
چند سال است که توی گوشمان می خوانند که عن قریب ایران دچار کم آبی می شود و پدرتان در می آید و...
چند سال است در فضای مجازی مطلبی منسوب به فردی بنام پروفسور کردوانی با عناوین دهان پرکنی چون پدر علم کویرشناسی و آب شناسی و خشکی شناسی!! و ... صدها بار دست به دست می چرخد که مثلا بغض کرده و فریاد برآورده ایهالناس چه نشسته اید که یک دوره سی ساله خشکسالی در کشور آغاز شده و جنگ آینده بر سر آب است و کسی به کسی رحم نخواهد کرد و ...
همان موقع البته تک و توک کارشناس
بسم الله الرحمن الرحیم
المنهج الجدید فی تعلیم الفلسفة 
شرح كتاب الشیخ محمد تقی مصباح الیزدی حفظه الله
الدروس علیها كلمة سر للحصول علیها ، ینبغی التسجیل فی المادة عن طریق الواتساب

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
 مقدمة الكتاب وبیان المسار العام لتاریخ الفلسفة

2
تاریخ الفلسفة فی اوربا الدرس 2

3
مراجعة الدرس 1و2

4
الدرس 3و4

5
الدرس 5و6

6
الدرس من 7 الى 10

7
مراجعة قسم تاریخ الفلسفة 

8
من الدرس 11 الى منتصف الدرس 14

9
من الدرس 14 الى 17 

10
من الدرس 17 الى 19

11
الد
یحیی رفت و برگشت 
یحیی در آزادی با ۳ گل تیم سابقش را از پیش رو برداشت، تا ثابت کند رفت و برگشت در هر دو تیم با تفکر خاص خودش ، ۳ امتیازی را که از خیلی دیدگاه هاحساس است بدست آورده. 
امروز در تهران شاگردان سراسیایی در دقایق ۸ و ۱۵ نیمه نخست از یک جناح ، و آنهم راست خود توسط پرسپولیسی ها تسلیم و دروازه شان باز شد .
اما در نیمه دوم با تغییر استراتژی، شهرخودرو توانست یکی از گلها را جبران کند و با آمدن قاضی کمی حمله مشهدی ها را زهردارتر نماید . ولی مهدی
کاربرد ابریشم در فرش دستباف 
ابریشم الیافی پروتئینی و حیوانی است که از پیله کرم ابریشم تهیه میشود. کرم ابریشم بر روی درخت توت رشد و تولید مثل میکند. طرز تهیه ابریشم برای نخستین بار در چین و توسط شاهزاده ای کشف شد که تا سالیان درازی در انحصار چینیان بود اما با هوش و ذکاوت دو کشیش این  راز برملا شد و تولید ابریشم از انحصار چین بیرون آمد اما نکته قابل توجه این است که هنوز بهترین و بزرگ ترین تولیدکننده ابریشم کشور چین است کاری که ما در فرش دستباف
سال به سال توی تمام دنیا میگن آدم پیشرفت میکنه.البته آدم یا سازمانی یا ارگانی روبه جلو حرکت میکنند حالا بعد یکی دو دهسال دوباره سازمان لیگ برتر برنامه لیگ برتر را هفتگی اعلام میکند 
توی اخبارامروزاستقلال خوندم که دوهفته اول لیگ را اعلام کردند.
.بگذریم که سرم درد گرفته حوصله ندارم بازیها و تاریخ برگزاری به این صورت میباشد :
ادامه مطلب
آیا می خواهید از اسرار چگونه طراحان برتر گرافیک آرم های خود را ایجاد کنند؟
این مقاله دقیقاً نشان می دهد که چگونه طراحان برتر آرم های امروزی ، آرم های خود را ایجاد می کنند. این فرایند طراحی را نشان می دهد که این طراحان برای رسیدن به طراحی لوگوی نهایی خود می روند.

ادامه مطلب
بیش از ده سال است که از رحلت عارف بزرگوار حضرت آیت الله سعادت پرور می گذرد. این مستند، به بررسی شیوه ی علمی و عملی ایشان در سیر و سلوک و تربیت سالکین می پردازد. راویان احوالات این عارف جلیل، شاگردان و نزدیکان مورد اعتماد ایشانند. مرحوم شیخ علی سعادت پرور (پهلوانی) از شاگردان سلوکی علامه سید محمد حسین طباطبایی بود.
این مستند با کمترین امکانات و توسط عده ای از طلاب به صورت جهادی ساخته شده است، در روزگاری که مدعیان دروغین سعی در لکه دار کردن عرفا
بیش از پانزده سال است که از رحلت عارف
بزرگوار حضرت آیت الله سعادت پرور می گذرد. این مستند، به بررسی شیوه‌ی
علمی و عملی ایشان در سیر و سلوک و تربیت سالکین می پردازد. راویان احوالات
این عارف جلیل، شاگردان و نزدیکان مورد اعتماد ایشانند. مرحوم شیخ علی
سعادت پرور (پهلوانی) از شاگردان سلوکی علامه سید محمد حسین طباطبایی بود.
این مستند با کمترین
امکانات و توسط عده ای از طلاب به صورت جهادی ساخته شده است، در روزگاری که
مدعیان دروغین سعی در لکه دار
در بین شاگردان شیوانا زوج جوانی بودند که چهره ای فوق العاده شفاف و ملکوتی داشتند. این دو زوج به شدت شیفته سخنان شیوانا بودند و با وجودی که کلبه شان در دورترین نقطه دهکده بود، اما هر روز صبح زودتر از بقیه در کلاس شیوانا شرکت می کردند. ویژگی برجسته این زوج جوان یعنی شفافیت فوق العاده چهره و آرامـــش عمیق شان همیشه برای بقیه شاگردان شیوانــا یک سوال بود. روزی دختری جــــــــوان که صورتــی معمولی داشت در مقابل جمع از جا برخاست و از شیوانا پرسید:"
دانشگاه ترکیه و تحصیل در دانشگاه‌های برتر دولتی و خصوصی :ما در این مقاله قصد داریم به معرفی دانشگاه‌های برتر ترکیه و مورد تایید وزارت بهداشت ایران بپردازیم.در ابتدا لیست دانشگاه‌ها برتر ترکیه را بصورت تیتر وار ذکر می کنیم.و در ادامه به معرفی تک تک دانشگاه‌ها به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.
برای مطالعه ادامه مطلب لطفا کلیک نمایید 

دانشگاه ترکیه

بازهم لیگ برتر شروع شد و حرص و جوش خوردن ماهم دنبالش. 
به خدا نمیدونم چیکار کنم چی بگم ازی طرف اولین بازی استقلال بود ولی از طرف دیگه همین بازی اول هست که میبازیم و آخرش کارمون با یک دو امتیاز ضایع میشه.
خلاصه، داستان این فصل استقلال خدا کنه حکایت این چنداسال نباشه و انشالله این آخرین باخت فصلمون باشه
(زندگی نامه‌ی داستانی پروفسور سید محمود حسابی)
محمود اکبرزاده در کتاب مرد نخستین به سرگذشت این بزرگ مرد که فیزیک‌دان، سیاست‌مدار، نخستین رئیس دانشکده فنی دانشگاه تهران و بنیان‌گذار فیزیک دانشگاهی ایران بوده پرداخته است. پروفسور حسابی تحصیلات ابتدایی، متوسطه و دانشگاهی را در بیروت گذرانده و فارغ‌التحصیل در رشته‌های ادبیات و علوم و راه و ساختمان است. مدتی نیز پزشکی خواند، ولی آن را رها کرد و به مطالعه نجوم، ریاضی و زیست‌شناسی پرداخت.
‍ معاون پرورشی، تربیت بدنی و سلامت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرند خبر داد :
درخشش دبیر زرندی در جشنواره الگوی برتر تدریس

معاون پرورشی، تربیت بدنی و سلامت مدیریت آموزش و پرورش زرند از کسب رتبه برتر استانی دبیر زرندی درپنجمین جشنواره الگوی برتر تدریس خبر داد. 
فرهاد اسدی در گفتگویی با اعلام این خبر گفت: در پنجمین جشنواره الگو های برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی با موضوع آداب و معاشرت و گفتگو پایه هشتم مهدیه حسنی از دبیرستان  عفاف موفق ب
«١١١»وَ قالُوا لَنْ‌ یَدْخُلَ‌ الْجَنَّةَ‌ إِلاّ مَنْ‌ کانَ‌ هُوداً أَوْ نَصارى‌ تِلْکَ‌ أَمانِیُّهُمْ‌ قُلْ‌ هاتُوا بُرْهانَکُمْ‌ إِنْ‌ کُنْتُمْ‌ صادِقِینَ‌ 
و گفتند:هرگز به بهشت داخل نشود مگر آنکه یهودى یا نصرانى باشد.اینها آرزوهاى آنهاست،بگو:اگر راستگویید،دلیل خود را(بر این موضوع)بیاورید. پیام‌ها: 
١-غرور دینى،باعث شد تا یهودیان و مسیحیان خود را نژاد برتر و بهشت را در انحصار خود بدانند. «إِلاّ مَنْ‌ کانَ‌ هُوداً أَوْ نَص
جزوه روشهای سنتز مواد آلی با نگرشی نوین پروفسور محمد علی زلفی گل دانشگاه بوعلی سینا همدان
این جزوه به صورت پاورپوینت است . این جزوه درس روشهای سنتز مواد آلی با نگرشی نوین پروفسور محمد علی زلفی گل دانشگاه بوعلی سینا همدان می باشد که به طور کامل به ارائه مباحث مطرح در این واحد درسی پرداخته است . درس روشهای سنتز مواد آلی با نگرشی نوین از جمله دروس کارشناسی ارشد رشته شیمی آلی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. این جزوه در 24 جلسه و در بیش از 50
حد توقعتان را از همه چیز و از همه کس پایین آورید تا کمتر رنج برید و آرام تر باشید. در وهله اول از دنیا انتظار آسودگی نداشته باشید، زیرا تعریف اولیه دنیا از دید قرآن کریم و پیشوایان معصوم (علیهم السلام) عبارت است از سرایی عجین و آمیخته با انواع رنج ها.پروفسور سید حمیدرضا علویکتاب شیوه تدریس و کلاس داری
غلامرضا شجاع دلیل اصلی کاهش قیمت کاغذ را آزاد شدن آن دانست و گفت: وقتی انحصار و محدودیت و امضای طلایی باشد، رانت و فساد ایجاد می کند از زمانی که نرخ کاغذ تومانی4200 نیست، قیمت کاغذ نیز کاهش یافت.برنامه «صبح و گفتگو» رادیو گفت و گو با موضوع کاهش 30 درصدی قیمت کاغذ و با تماس تلفنی با غلامرضا شجاع نماینده مصرف کنندگان کاغذ استان های کشور و حسین عابدینی ناشر به روی آنتن رفت.غلامرضا شجاع دلیل اصلی کاهش قیمت کاغذ را آزاد شدن آن دانست و گفت: وقتی انحصار

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سوناکس-SONAX | صنعت خودرو